diabelski młynek!

Hej!
Jestem dosłownie na chwilę, bo znalazłam w internecie coś ciekawego, co chciałam pokazać zanim wyjdę z domu! (Więcej napiszę później:)).

Bardzo lubię pić kawę i w tym momencie marzę o zrobieniu chociaż kilku łyków, ale czas mnie goni^^. Nawiązując właśnie do kawy, znalazłam dość nietypowy i przerażający młynek! Zobaczcie:

Brrr, mam nadzieję, że nie wejdzie taki do sprzedaży…
Pomysły ludzi coraz bardziej mnie przerażają! 

45 thoughts on “diabelski młynek!

  1. Czepiasz sie….
    Mnie się takie rzeczy podobają, są oryginalne.
    Po za tym gdyby wszystko miało być w sklepach rzeczy jakie podobają się tobie to było by nudno dla osób które lubią odważne przedmioty.

  2. ey dla kolekcjonerów dobra rzecz , tez uwielbiam kawę ale jeszcze nigdy nie piłam mielonej :p a popadam w wątpliwość,że to co sprzedają w sklepach jest prawdziwa kawą!

  3. Wiem, że dwa lata temu lecialaś do Anglii :)Ja w tym roku lecę samolotem do Tunezji (około 4 godziny lotu).Czy moglabyś napisać w notce o twojej podrozy samolotem? Strasznie się boję, dlatego chciałabym dowiedzieć się od ciebie jak to jest, czy mam się czego bać i wysłuchać Twoich wskazówek aby lepiej to przeżyc 😉 Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam.

  4. Heh , trochę przerażający ^^ .

    Wiem , że może trochę nie w temacie , ale w jakim sh kupujesz np.Conversy ? U nas w Słupsku jest kilka takich naprawdę dużych i przychodzę w dniu dostaw ( z samego rana ) i nigdy nawet nie znalazłam takich rzeczy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.