do zrobienia!

Hej Hej,
Od rana jestem bardzo zajęta obliczeniami co do biżuterii, szukaniem koralików do własnych produkcji i różnych innych pierdółek, które niedługo znajdą się na szafie !
Czeka mnie jeszcze wyprawa na pocztę, zrobienie fotek reszcie rzeczy na szafę, bo zbieram się i zbieram i mi coś nie wychodzi ^^.

Znalazłam dziś coś idealnego dla mnie. Pieczątka. ” Do zrobienia ”. 
To by było wspaniałe rozwiązanie na moją małą sklerozę ! haha

Mam prośbę do któreś z was! Z racji tego, że kompletnie nie znam się na robieniu buttonów z hiperłączami prosiłabym kontakt na mojego e-maila jeżeli któraś umie taki zrobić! Z góry dzięki!
Do później!

61 thoughts on “do zrobienia!

 1. Też muszę wziąć się za robienie torebki dla przyjaciółki na urodziny, a dalej nie kupiłam farbek decorfin i jakos nie mogę się za to zabrać ;/ .

 2. Wybacz jeśli juz to pisałaś, ale z ciekawosci pytam…Idziesz do szkoły od września czy nadal będziesz mieć indywidualne?

  Podoba mi się twój blog, szczególnie zdjęcia outfitów – nie myślałaś nigdy o założeniu bloga szafiarskiego?

 3. szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą pieczątką:(

  świetnie byłaś ubrana w poprzednim poście w Veronie:)

 4. Ja też bym chciała coś wystawić na aukcję, a mieszkam w holandii i nie wiem czy się to opłaca, by wysyłać rzeczy z holandii do polski.

 5. o kurcze, nie spotkałam się jeszcze z takim zdaniem na temat przyjaźni, chociaż masz rację dziewczyny są zawistne, ja sama taka jestem, ale uważam, że są dziewczyny godne nazywania je prawdziwymi przyjaciółkami, mimo tego, że czasem można się pokłócić lub fochnąć. co do chłopaków, to uważam, że i tak i tak któraś ze stron się zakocha, chociaż są wyjątki.

 6. Aniu mam prośbę, mogłabyś mi podać w której kategorii lub bezpośrednio link do posta w którym pisałaś jak usunąć białe ramki wokół zdjęć? Nie mogę go znaleźć dlatego prosze o pomoc;)

 7. @gosia chyba normalnie do szkoły, zależy ile będę wstanie wysiedzieć na lekcjach, bo jeżeli będzie co dziennie po 10 godzin to myślę, że nie dam rady ;/ a co do szafiarskiego bloga, to jakoś nie bardzo, wolę taki. 😉

 8. Też czasami mam małą sklerozę… aby niczego nie zapomnieć zrobiłam sobie w pokoju miejsce na malutkie karteczki z przypomnieniami… pomaga… Choć czasami zapominam ich przeczytać każdego ranka… 😉 A ta pieczątka to świetny pomysł…

 9. Sprytna pieczątka, he he. Niby takie małe "nic", a jednak "coś' ^^ Nowy post u mnie na blogu (www.chiara288.blogspot.com)- tym razem nawiązałam do mojego województwa, w którym mieszkam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.