dodatkowe jazdy

Hej!
Mój chłopak mnie dzisiaj trochę zaskoczył, bo złożył mi wizytę, żeby mnie pogonić do nauki na egzamin teoretyczny na prawo jazdy. I oczywiście w niej pomóc. Haha, kiedy razem rozwiązywaliśmy testy zdarzyło nam się mieć nawet 0 błędów, co ogółem rzadko się trafia^^.

Pół godziny temu wróciłam z placu manewrowego, po którym fatalnie się porusza, gdy jest ciemno. Ale teraz liczy się każda godzina i muszę być naprawdę skoncentrowana na tym wszystkim, bo prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów, który może ułatwić życie!

Muszę kończyć! 

72 thoughts on “dodatkowe jazdy

  1. ważne, to prawda. a kosztuje trochę, także najlepiej zdać za pierwszym razem i mieć lajcik 😉 życze powodzenia 😉

  2. Aniu mam pytanie. Ponieważ znalazłam Ciebie na fb i się tak zastanawiam czy w Polsce Twoje nazwisko czyta się tak jak cię pisze? Przepraszam za spam jeżeli już było takie pytanie :D.

  3. Na pewno zdasz! Będę trzymać kciuki! ^^

    Mam taka prośbe, może pokazałabyś jakieś pomysły na własnoręczne prezenty? Z chęcią wykorzystałabym je pod choinkę i pewnie nie tylko ja, a Ty jesteś niezwykle kreatywną osobą, więc pewnie takie robiłaś. Co Ty na to ? 😉

  4. Egazmin na prawko był najtrudniejszym w moim życiu, stresowałam się przeogromnie, ale warto było, teraz nie wyobrażam sobie życia bez autka:D

  5. ja tez mam niedlugo egzamin i robie te testy i robie ale caly czas mam wrazenie ze ich wcale nie umiem ;/

  6. moze to troche niedyskretne pytanie ale powiesz ile płaciłas za kurs prawa jazdy? jezeli jeszcze nie płaciłas to powiesz chociaz ile tak mniej wiecej płaci sie u was za to?

  7. teoretyczne to pikuś, przeważnie ludzie mają problem z praktyką 😉 na szczęście zmienią część teoretyczną w nastepnym roku, na lepsze to wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.