Dubaj 360°

Podczas gdy byłam w Skansenie i zaczął padać deszcz usiadłam na chwilę przed komputerem i trochę poczytałam o różnych ciekawostkach. Między innymi o tym, że Google Street View/Maps ”przespacerowało” się po najwyższym budynku świata w Dubaju, czyli Burj Khalifie!

A przy okazji tego znalazłam niesamowite zdjęcie zrobione właśnie z tego budynku. Panoramę Dubaju w wersji 360°! Jejku, to miasto robi wrażenie!
I pomimo tego, że uwielbiam głównie azjatyckie metropolie, to Dubaj też z chęcią bym zobaczyła 😮

49 thoughts on “Dubaj 360°

    1. to miasto rozrasta sie z dnia na dzien i nigdy nie wygląda tak samo ;)) az nie można uwierzyc ze taki dubaj powstał przez 10lat… tam z przyjemnoscia mozna jezdzic komunikacja miejska z uwagi na klimatyzowane przystanki czy bezhałasliwe metro ^^

  1. śledzę Twojego bloga praktycznie od początku (mam też na myśli photobloga, kiedy nazywał się ladnaaa), może zrobiłabyś post np o tym jak się ubierałaś kiedyś – bo może nie wszyscy wiedzą, że byłaś skatem(?), nie wiem czy to był wtedy Twój codzienny look, ale pamiętam post jak zmieniłaś szkołę czy coś takiego, a tamtejszy ksiądz zwrócił Ci uwagę na to, czemu tak właśnie się ubierasz 🙂 Pozdrawiam! ;* Miło Cię obserwować już od tylu lat! 🙂

    1. Uwierz mi nie chcialabys ;)) taka ciekawostka w Dubaju można mieszkać do 60 roku zycia :> jeśli nie jesteś dubajka

  2. Aniu, zrób posta o swoich wakacyjnych planach, nawet jeśli są one jeszcze nie do końca sprecyzowane. Rzuć jakieś swoje pomysły na wakacje, żeby się nie nudzić! 🙂 Ty tak zawsze potrafisz wykorzystać czas wolny !

  3. W takim razie polecam Ci vlogi marcyshan na yt. Polka opowiada o zyciu w Dubaju 😉 napewno Ci sie spodobaja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.