from South Korea

Witam!
Jakiś czas temu dostałam tajemniczą kopertę z Korei Południowej.. Ciekawiło mnie co się w niej znajduje, bo byłam nastawiona na zwykłą widokówkę.

a tam.. przepiękna karta z tradycyjnym strojem koreańskim (kor. hanbok). Jest to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych kartek jakie dostałam!

Gamsahamnida!♥

70 thoughts on “from South Korea

 1. Jest śliczna i bardzo oryginalna! Obserwując Twoje posty zauważyłam, że rzeczy, pocztówki czy jakieś ozdóbki z krajów wschodniej Azji są niesamowicie dopracowane i zawierają bardzo ładne szczegóły 🙂 Pozdrawiam!

 2. Świetna jest! Ja też planowałam zbierać kartki ale jakoś ciężko mi idzie heh ;/ Jakie śliczne masz paznokietki ._.

 3. śliczna kartka. oryginalna 😉 teraz teoretycznie ludzie wysyłają albo śmieszne, ale widokówki z krajobrazami. inne rzeczy cieszą, jak widac ; ))

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie, nowosci 😉

 4. Aniu, mam pomysł na post. Opowiedz Nam o tym w jaki sposób nawiązujesz kontakty z ludzmi z zagranicy, jak to wyglada i gdzie szukac takich przyjaciol? : )

  Pozdrawiam Syll.

 5. jest naprawdę śliczna. w ogóle w innych krajach mają naprawdę piękne pocztówki/widokówki; u nas trzeba się nieco natrudzić, aby znaleźć coś interesującego 🙂

 6. Śliczna kartka. Z Postcrossing, prawda?
  Ja na tej stronce jestem od niedawna, a wiem, że zaraz dostanę kartkę z Tajwanu, czy Rosjii.Wiem, że da się to wyłączyć.Wiesz może jak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.