gdyby zima była cieplejsza..

Hej, hej.
Dziś, kiedy siedziałam przy oknie tak sobie myślałam, że nasze polskie zimy często są naprawdę lodowate! Ludzie muszą się ubierać na cebulkę i przy tym wyglądają jak takie bałwanki. No i oczywiście niektórym, a właściwie sporej liczbie zdarza się zachorować. Zima bywa uciążliwa, ale nadal ją lubię. Choć fajnie byłoby, gdyby była trochę cieplejsza. Mogłabym chodzić w swoich ulubionych płaszczykach i nie martwić się o to czy zmarznę, czy zachoruję.. grr. Zdecydowanie klimat jaki jest u nas mi nie sprzyja^^ 
Na koniec dodam dwa lekko zimowe stroje, które nie pojawiły się na blogu:) A, że nie mam żadnych zdjęć z tego tygodnia, dlatego wybrałam jakieś z telefonu:
Tego typu zdjęcia czasem pojawiały się na moim instagram, a w przyszłości postaram się zadbać o to, by dodawać je tam przed każdym wyjściem:) Oczywiście jeżeli pozwoli na to czas!

88 thoughts on “gdyby zima była cieplejsza..

  1. czasami warto zainteresować się wiadomościami ze świata:) w Anglii też sporo śniegu, a mają tam plusowe temperaturki gdzieniegdzie:)

  1. o dziękuję,bo właśnie moja koleżanka ma 15 i chce jechać do chłopaka, mi się to jakoś nie widzi .. jak myślisz? A ty nocowałaś u Dawida w tedy, tak?

  2. no właśnie dla mnie też! jak powiedziałam to mojej mamie to myślałam że jej zaraz oczy wyskoczą mi już na przyszłość kategorycznie zabroniła ;p

  3. bo u mnie jest mała siostra to raz, a Dwa widzimy się w Tomaszowie niemal codziennie a ja mam możliwość jechać do niego tylko w weekend. (mieszka poza tomaszowem)

  4. a jak zapytalas o to rodzicow? po prostu "moge jechac do dawida na noc" a oni odp tylko "tak"? czy musialas jakoś prosić i wgl?

  5. nie pamiętam dokładnie, ale to była jakaś 'impreza' chyba, i powiedziałam, że nie będę miała jak wrócić po prostu 🙂

 1. a ja nie lubię zimy i byłabym najszczęśliwsza mieszkając w ciepłym klimacie, ale próbuję nie narzekać. śliczne płaszczyki. 😉

 2. Bardzo podoba mi się płaszczyk z drugiego outfitu, co jest dziwne, bo nie przepadam za tak jasnym różem xD To pewnie dlatego, że fajnie do Ciebie pasuję ^3^ btw. Bardzo ładny telefon! panterka=lajkuję

  1. Hm. Mam pytanie odnośnie instagramu.
   Ściągałaś jakaś aplikację na telefon? Jeśli tak, to bezpośrednio na telefon, czy przenosiłaś np za pomocą USB?
   Chciałabym korzystać z tej aplikacji, ale kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać 🙂

  1. skoro przeczytałaś w opisie o mnie że jestem rocznik 94, to powinnaś też doczytać, że uczę się w technikum-nie liceum.

 3. zima gdyby była cieplejsza nie miała by swojego uroku ^^ i tak nie mamy najgorzej, pomyśl co jest w Norwegi, gdzie -30*C to normalna temperatura zimą 😀

 4. Mi się kiedys sniło, że mamy zimę i ponad 30 stopni, jak chodzimy w krótkich spodniach i topach a wszędzie pół metra sniegu! jechalismy na kuligu.. jakby były takie zimie naprawdę by bylo przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.