Handmade Keyboards

Ahh. Zastanawiam się, czy Japończycy kiedyś przestaną mnie zaskakiwać i zadziwiać. Przed chwilą trafiłam na japońskie, ręcznie zdobione klawiatury. Są świetne! Sugoi! 

Waza-Kura, The Sakura Keyboard

Nishi-Ki Keyboard
 link

Nie sądziłam, że klawiatura do komputera może być tak piękna! Jak fajnie byłoby mieć taką u siebie! Raj dla oka♥. W rzeczywistości zapewne wyglądają jeszcze lepiej!

69 thoughts on “Handmade Keyboards

  1. Fajne te klawiatury, w necie pewnie dałoby się jakąś ciekawą zamówić, ale cena pewnie by powaliła ;p Mam nadzieję, że w tym roku Twój blog zajmie jakieś wysokie miejsce! Jak nie pierwsze, to chociaż jakieś wyróżnienie, fajnie by było jakbyś pojawiła się na tej gali. Niektórzy w końcu mogliby zobaczyć Cie na żywo ;D

  2. cudowne ! mam pytanie. wyjezdzam do chin i nie mam pojecia co mogłabym sobie kupić. mam na mysli jakąś lustrzankę. ale nie wiem czy to sie opłaca. wiesz coś o tym ?

    1. Nie wydaje mi się, że wyjazd równa się z koniecznością kupna lustrzanki 🙂 Są tanie lustrzanki, których według mnie się nie opłaca kupować na wyjazdy, bo równie dobrze, można w tych czasach kupić równie dobry kompakt za połowę ceny 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.