Hello Venus

Zapomniałam wcześniej napisać o nowym koreańskim zespole! Nadrabiam zaległości i szybko dam, krótki opis właśnie tego żeńskiego zespołu, który miał swój debiut na początku maja tego roku.

Hello Venus – W skład zespołu wchodzi sześć dziewczyn. Najmłodsza z nich ma 17 lat! Nazwa zespołu ma odwoływać się do rzymskiej bogini miłości i piękna -Venus, co ma podkreślić urok dziewcząt.

Debiutancka piosenka zespołu (znalazłam nawet z polskimi napisami!)

Myślę, że zespół wkroczył w świat kpop’u bardzo wesołym krokiem:) Czekam na następne piosenki!
I przy okazji szykujcie się na więcej azjatyckiej muzyki w te wakacje! 

54 thoughts on “Hello Venus

  1. oo to już wiem jaki zespół(jeden z nielicznych) będzie umilał moje wakacje :)na kiedy planujesz wprowadzenie nowego wyglądu ? 🙂 (nie naciskam,ale nie mogę się doczekać ! )

    1. nie, klikasz na wstaw film wiedeo, potem wyskakuje ci plansza na niej na wstaw film z yt i tam klikasz, potem tylko szukasz potrzebnego filmiku, klikasz na niego i wybierz 🙂

  2. hmm ciekawy ten zespolik ^^ na codzień unikam takiego rodzaju muzyki ale ta piosenka mnie sie podoba ; ) pozdrowionka. Życzę miłych wakacji ! Wpadnij na mojego bloga jak będziesz miała czas.

  3. Nie podoba mi się. Dziewczyny są fajnie ubrane, ale trochę za słodko. k- pop to nie mój gust. Wolę Nirvanę, Alice in Chains, Pink Floyd, Led Zeppelin i Pearl Jam.

  4. który angielski jest twoim zdaniem trudniejszy ? zawodowy czy ten podstawowy ? ;p na czym polega nauka zawodowego ? proszę odpowiedz !!

  5. Ja wolę słuchać muzyki,którą mniej więcej rozumiem 😀 A tutaj wyłapuję tylko ok,boy i girl 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.