hmm

Hej.
Dzisiaj mam całkiem dobry dzień. W szkole wpadła mi nawet czwórka z polskiego! Niestety sprawdzian z matmy trochę zwalił mnie z nóg.. Był na trzy strony. Coś tam napisałam, ale zapewne wyniki nie były dobre:(. Przydałoby się coś dobrego na osłodę, ale moje Raffaello, które dostałam już się skończyło,grr.

Teraz siedzę z Dawidem i gadamy o wszystkim i niczym. Przed chwilą czytaliśmy anonimowy komentarz i zastanawiamy się jak ktoś kto mnie nie zna na tyle co najbliżsi może twierdzić, że tutaj kogoś udaję. Jestem sobą, -tylko tak jak kiedyś pisałam, na blogach nie powinno się pisać o pewnych sprawach:) Czasem wymaga tego kultura osobista. No cóż, nie każdy kto ze mną często/rzadko przebywa może powiedzieć, że dobrze mnie zna.

Lecę!

90 thoughts on “hmm

 1. Mam pytanie czy zdradzisz ile masz wzrostu 😉 ?
  jestem niska ale ty choć wydaje mi się że nie masz 180 cm to i tak wszystkie ciuchy doskonale na tobie leżą. Ja jednak mam 162 i nie wydaje mi się żebym we wszystkim wyglądała dobrze

  1. Dziękuje za odpowiedź, aaa… wylądasz na wyższą ale przecież małe jest piękne a poza tym ładnemu we wszystkim ładnie.To mnie trochę uspokoiłaś 😉 Ps.Uwielbiam twojego bloga <3

 2. racja, każdy ma jakieś życie prywatne i jak sama nazwa wskazuje jest prywatne. ktoś chciał się dowartościować głupim komentarzem. -.-

 3. Przez ciebie mam ochotę na raffaello;) A tak po za tym to masz świetnego bloga. Codziennie a nawet kilka razy dziennie tu zaglądam,

 4. Jejku. Ja mam sprawdziany z matmy najwyżej na dwie strony. Współczuję, jednak mam nadzieję, że będziesz mieć zadowalającą ocenę.

  1. to chyba logiczne, że jak ma chłopaka to się z nim całowała ;D wyobrażasz sobie związek bez całownia ?:D

  2. Haha.. ankyl !! Jakie te anonimy nudne i wścibskie ! ; PP No przecież to twoja osobista sprawa i tylko twoja.. ; ) Jezu ANONIMY OGARNIJCIE SIĘ ! ; )

  3. Kurcze. Wszyscy uważają, że jak się z kimś chodzi to od razu trzeba się całować i robić nie wiadomo co. A przecież tu chodzi przede wszystkim o przebywanie ze sobą i wzajemną troskę a dopiero później przychodzi czas na tego typu czułości. Ale cóż to wiedzą tylko osoby inteligentne a nie takie co od razu pytają się czy ktoś się z kimś całuje.

   Klaudia

  4. Tak, dokładnie to samo bym powiedziała. Im chłopak (i dziewczyna też) są dojrzalsi tym bardziej o siebie dbają, więcej rozmawiają, a czasem spotkania mogą wydawać się dla innych monotonne, bo po prostu chcą ze sobą spędzać każdą wolną chwilę, żeby móc chociaż porozmawiać i się pośmiać:)

 5. problem zaczyna się wtedy kiedy z namiaru czasu i braku chęci zajęcia się swoją osobą i swoim życiem zaczynamy wnikać w życie innych ludzi i oceniać ich powierzchownie, rada na zneutralizowanie problemu: zajęcie się swoim tyłkiem lub poddanie się. inteligenty człowiek z głupotą wygra już na starcie.
  amen xd i gorące pozdrowienia dla Anny Jagiellonki , wiadomo :*

 6. Hahahaha w nas dwudziestominutowa kartkowka skladajaca sie z 3 przykladow potrafi trwac 2 lekcje z przerwa pomiedzy hahahahaha sor daje nam zabojcze przyklady x"D jak dzis :
  f(x) = – | log o pdst 1/2 z (|x|+1) – 1 | + 2
  -przeksztalcenia + rysunek
  matematyka to chyba najwspanialszy przedmiot xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.