Instrukcja

Co powiedziecie na małą instrukcję poświęconą malowaniu paznokci? 🙂

Dziś zainspirowałam się.. Halloween! Pokażę krok po kroku jak zrobiłam paznokcie ! W nieco inny sposób niż zazwyczaj. To wcale nie jest trudne! 
Co nam będzie potrzebne :
1. Malujemy paznokcie na wybrany przez nas kolor, najlepiej nałożyć dwie warstwy. 
2. Możemy nałożyć inny kolor na pół paznokcia, bądź narysować jakiś wzorek. 
3. Jeśli jednak nie mamy zdolności plastycznych polecam naklejki (można je kupić w niemal każdym sklepie kosmetycznym!) Czasami zapominamy się i robimy coś, zanim kolor zdąży wyschnąć, dlatego trzeba się chwilę wstrzymać, żeby nic nie zepsuć! Niektóre naklejki kiepsko się trzymają, więc zawsze nakładam warstwę bezbarwnego lakieru. 
4.Gotowe ! Have fun ! 🙂 
Później dam jeszcze jakieś zdjęcie 😉 Pa!
edit.- w punkcie 3!

63 thoughts on “Instrukcja

  1. woow… spodziewalam sie faktycznie czegos fajnego, a tu 'pomaluj paznokcie, przyklej naklejke' -.-

  2. Hmmm… Nie obraź się ale spodziewałam się czegoś bardziej pomysłowego i dopracowanego. Bo co jak co ale naklejkę każdy przykleić potrafi i nie trzeba ludzi o takiej możliwości informować. Nie chcę cię urazić, po prostu wydaje mi się to bez sensu. Pozdrawiam.

  3. mi się przyda ten post, nawet jeśli według niektórych kiepska instrukcja. chodzi o pomysł, idziemy na łatwiznę i malujemy na jeden kolor, a można przecież posiedzieć chwilkę dłużej i coś dodać. I ten post to pokazuje, pozdrawiam.
    ja zrobię chyba jakieś nietoperze na paznokciach 🙂

  4. A więc chyba źle zinterpretowałaś mój komentarz 😉 Skomentowałam właśnie pomysł (a właściwie jego brak) nie instrukcję której nie ma. Dla mnie to bez sensu ale to tylko moje zdanie. Jak widzę pozostali mają odmienne, jednak jako czytelnik mam prawo wyrazić swoje. Co też zrobiłam.

  5. ciekawa instrukcja, ogólnie prosta, ale przydatna. czytałam gdzieś, że wzorki można wykonywać wykałaczką, czy to prawda ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.