Iron Fist !

Hej Hej,
Dziś trafiłam na pewien sklep internetowy z niesamowitymi rzeczami! Każda z nich jest odjazdowa i oryginalna. Chyba po raz pierwszy spotkałam się z tak pomysłowymi rzeczami! – Click. Na tej stronce, można kupić buty, akcesoria i ciuchy. Są na prawdę świetne! Choć przyznaję, że nie są zbytnio w moim stylu, ale mimo to podobają mi się! Zobaczcie :

Kilka par butów:

Idę spakować się do szkoły, 
Dobranoc!

52 thoughts on “Iron Fist !

 1. Uwielbiam firmę Iron Fist! 🙂 Słyszałam o niej same pozytywne opinie. Niestety jest trochę droga i trudno jest dostać produkty z tej firmy. U mnie w Renomie był fajny sklep z odzieżą, w którym były m.in. te buty, niestety obudziłam się za późno i już go zamknęli, a szkoda, bo był świetny! 🙂

 2. Hello there sweetie! I just found your blog and let me congrats you, I love it! I love Iron Fist and have been always a big fan of them!
  Would you like to check my blog and why not follow each-other? Follow me if you like, let me know by comment and I'll follow you right away! You can follow me and support me at my cooking blog 2, but I can't follow you twice because I have both blogs with same address!

  Hope you're having a great day!
  http://www.kikisbookofdreams.blogspot.com/

  My cooking blog, support me:
  http://www.kikiscookingtime.blogspot.com/

  xoxo Kiki

 3. W Anglii,w Winchester są,ale trafiłam na nie w dzień wyjazdu i nie mogłam kupić ;<

  Aja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.