jest dobrze

Witam wszystkich!
Jak cudownie iść do szkoły na 11:30! Można się wyspać, choć ja z tego dziś nie skorzystałam. Miałam do zrobienia kilka rzeczy:) Rzadko się zdarza, żebym szła tak późno do szkoły. Po prostu nie ma naszej pani od polskiego i przepadły nam dwie pierwsze lekcje! Ufff, zdążę przeczytać kolejną lekturę.
Po szkole ma wpaść po mnie Dawid, który to potowarzyszy mi w wyprawie na miasto^^. Weronika gdzieś jedzie, także nie będzie mogła iść z nami:(. Przy okazji oddam swoje połamane okulary w jego ‘zdolne’ ręce to może mi naprawi^^ Byłoby dobrze:)

I jeszcze dwie fotki zrobione na szybko (z pomocą nowego statywu♥);
bluzka-sh, bransoletki-allegro i butik
Miłego dnia:) 

105 thoughts on “jest dobrze

 1. ślicznie Ci w loczkach 🙂
  Wytrzymują Ci cały dzień, czy prostują się po jakimś czasie? Bo moje włosy są naturalnie proste i zazwyczaj po 2-3h po kręceniu zaczynają mi się psuć loki.

 2. Ja jutro KOŃCZĘ o 11.30! 😀 A ty dopiero zaczynasz… A Ania już chyba kiedyś te bransoletki pokazywała… Widzę, że statyw znakomicie spełnia swoją rolę! No i na pewno będzie ci z nim łatwiej robić śliczne zdjęcia do pokazywania nam! 😉 Loczki chyba są robione lokówką? Ile średnio Ci to zajmuje? Haha, przypomniało mi się, jak moja siostra nakręca włosy na palec i mówi "locki, locki". Jest wtedy taaaaaaaaaka słodka <3!
  ___

  Jak ja czekałam na te odpowiedzi o blogu! Myślałam już, że zapomniałaś i nie pokażesz. I są ^^
  Zadziwiające, że tyle fajnych rzeczy można kupić w secondhandzie! O.o Ja nigdy nic nie umiem znaleźć.
  Aniu, dalej nosisz aparat (ortodontyczny)? Kiedy Ci go zdejmują, jeśli jeszcze nie zdjęli? Jaki masz/miałaś kolor gumek? 😀

  Ja kończę, bo mam mnóstwo rzeczy do nauczenia się na test z historii. Agrrrr…
  Pa! ;* Bat.

 3. mam pytanie: czy mogłabym napisać notkę o twoim blogu? Chodziłoby mi o to, aby zachęcić do jego czytania itp. 🙂

 4. Ładnie wyszłaś na tych zdjęciach :] Bardzo podobają mi się te bransoletki. A co Ci się stało z okularami że trzeba je naprawić ?

  ^^

 5. Piękne włoski .. a właśnie, którą końcówką je robiłaś ? bo mam taki sam zestaw jak ty i chciałam się dowiedzieć..
  i bierzesz najpierw lakier czy potem ?

 6. jaka ty piękana, ślicznie Ci w tych loczkach :*
  zazdroszczę ci też bym tak chciałą na 11 do szkoły, niestety ja miałam na 8.15 ale naszczęsci od poniedziałku rekolekcje choć to i tak na 8,15 ale potem spokuj 😀
  kręciłąś włosy lokówką czy na wałki, a może masz jakiś inny sposób ? 😀

 7. ślicznie ci w loczkach 🙂 .

  Mam pytanie, czy według Ciebie prowadzenie bloga, na którego nikt nie chodzi ( max. 100 osób dziennie) jest sensowne ; ( ?

  ale ty masz statystyki ;(((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.