kap, kap

Dziś większość czasu spędziłam pod kocem, popijając gorącą herbatę i czytając notatki z geografii. W moim pokoju ciągle dudni od padającego deszczu, co nie pozwala mi się skoncentrować na nauce. Ale.. jeszcze tylko dwa dni i koniec szkoły! 
Ahh, wreszcie będę mogła odpocząć i zrealizować plany, które przez szkołę musiałam odłożyć na bok. I wtedy, nawet taki deszczowy dzień będzie bardziej atrakcyjny! 
Dobranoc 🙂 

61 thoughts on “kap, kap

 1. Czy swoje zdjęcia przerabiasz jakoś szczególnie? Chodzi o te na których jesteś Ty a także np. widoków lub codziennych zdjęć, które robisz różnym przedmiotom. Wszystkie robione są na manualu? Czy używasz lampy błyskowej? Słyszałam, że starasz się jej nie używać, a podobno najważniejsze dla fotografa jest światło.. co wydaje mi się dziwne, ponieważ ja zdjęcia oceniam w zupełnie innych kategoriach, musi być w nich coś wyjątkowego i niezwykłego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

 2. Takim to dobrze ;* ja koniec roku mam 28 :< porażka. Teraz to tylko ostatnie poprawki zaliczenia 🙂 mam nadzieje, że zdam ;D Dobranoc ;* kolorowych !

 3. U mnie już od tygodnia pada, powoli zaczynam się przyzwyczajać, ale ja już chce ciepło!
  Ja już mam dość tej nauki, chce już wakacje 🙂

 4. Pomógłby mi ktoś w wymyśleniu nazwy na bloga od imienia Natalia ? 🙁
  PS: Świetne ujęcie z tym deszczem ;).

 5. można zapisać sobie zdjęcie? Świetnyblog, zdjęciai w ogóle wszystko na tym blogu.
  Mam jeszcze małe pytasnko kiedy następny filmik i czy może zorganizujesz jakiś konkursik z małymi nagrodami. Odpowiedź mile widziana. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.