karaoke w Piotrkowie

Hej!
To był dzień pełen pozytywnych wrażeń. Pojechałyśmy do Piotrkowa z małą misją. Niestety porobiłyśmy tylko kilka zdjęć, bo większość to filmiki^^.

Jednak plany nieco się pozamieniały kolejnością. Najpierw było karaoke;) Zdarłam sobie gardło, ale ważniejsze jest to, że nikt nie ogłuchł^^. Ogólnie sporo się nachodziłyśmy, ale warto było!

Wróciłyśmy ostatnim busem, na którego ledwo zdążyłyśmy. Zawsze szkoda mi wracać z tego miasta. Szczególnie gdy mam tutaj tak świetnych znajomych. Ale… w domu najlepiej:)

A jak wam minął dzień?

76 thoughts on “karaoke w Piotrkowie

 1. Aniuuu, kiedy ten nowy wyglad bloga^^?
  Miał być już pod koniec zeszłego tygodnia;p.
  ___
  Po prostu nie moge sie doczekać nowego nagłówka:>

 2. chętnie bierzesz udział w takich zabawach na mikrofony czy raczej jak ktoś cie zmusi? xd

 3. udało Ci się wszystko poprawić? tzn podciągnąć wszystkie oceny żeby nie mieć 1 na koniec?;)

 4. Chciałabyś kiedyś zamieszkać w Piotrkowie, czy planujesz zostać w swoim rodzinnym mieście? A może jeszcze jakieś inne?

 5. Twoja kumpela z Anglii? Przyjechała do Polski na wakacje?:) ona ogólnie jest Polką czy Angielką ? I czemu kumpela skoro z Anglii byłaś raz a już kumpela? 😮 chyba że chodzi o Karo? 🙂

  1. Pytalam sie ciebie anonimie? No nie wszyscy moze tak swietnie znaja sie na fotografii jak ty i nie musisz od razu tak 'skakac' ;o

 6. Karaoke! Chętnie bym poszła. Niestety nie wiem gdzie je znaleźć w moim mieście.
  Muszę kiedyś odwiedzić Piotrkowo, ale szkoda że mam trochę daleko;P

 7. Super, też chcę jakoś w przyszłości iść na karaoke. Fajna sprawa. Ja dobrze spędziłam dzień wczorajszy, choć kury z matmy mnie trochę zmęczyły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.