kolejny dzień

Hej Hej.
Dzisiejszy dzień był dla mnie niezwykle męczący, mimo, że wcześnie skończyłam lekcje, to kiedy dotarłam do domu ledwo weszłam do swojego pokoju. Dopadła mnie migrena. A praca nadal stoi w miejscu..Wzięłam tabletkę i zabrałam się za to o czym marudzę od kilku dni. Prócz tego spędziłam trochę czasu z moją mamą, która choruje, a teraz siedzę przed laptopem i zmniejszam i łączę zdjęcia 🙂

Ostatnio wchodzę na bloga później i to właśnie przez prace związane ze sprzedawaniem różnych rzeczy tak się dzieje. Jak wiecie nie od dziś sprzedaję na szafa.pl, a teraz jeszcze dodatkowo zaczęłam na allegro. To strasznie monotonna praca, ale mam nadzieję, że w końcu się z tym obrobię i będę mogła zamknąć dziesiątki zakładek w mojej przeglądarce^^ A swoją drogą, zaznaczę też, że nie bez powodu zaczynam od pozbywania się sterty ubrań i dodatków ze swojego pokoju.. ale o tym za jakiś czas! 🙂

zimowo-wiosenna wyprzedaż nadchodzi! 

83 thoughts on “kolejny dzień

 1. wiem że nie wypada pytać, ale… Twoja mama zachorowała jakoś poważniej ? bo się martwię ;C

 2. nie mogę doczekać się twojej wyprzedaży 😉 mimo że jestem od Ciebie troooszkę młodsza, to mam nadzieję, że coś i dla mnie się znajdzie 😉
  powodzenia!

  ***
  slodko-kwasno.blogspot.com

  1. Prawdziwa migrena może przebiegać nawet przez trzy dni. Prawdopodobnie miałaś silny ból głowy np. przez częste zmiany pogody.

  2. Doskonale o tym wiem. ale biorę silne leki na migrenę i czasem mi mija po kilku godzinach, a czasem po kilku dniach. Ostatnio miałam przez ponad tydzień, codziennie – właśnie w związku z tym miałam masę badań 🙂

  1. Tutaj też widać brak logicznego myślenia;) Całkiem niedawno przeprowadziła się do nowego, pięknego domu i już by się stamtąd wyprowadzała?

 3. Zastanawiam się czy nie zacząć zabawy z szafą.pl ale jakoś nie jestem przekonana co do tego. Coś mnie ciągle powstrzymuje… Muszę o tym poczytać.

  coraz-mniej.blogspot.com

 4. Gratuluję takiej cierpliwości do tych ciuchów. Ja pewnie odpadłabym po godzinie.
  Ym, ciekawe co planujesz, że sprzedajesz ubranka. Napisz jak najszybciej!
  Fajna jest chyba ta fioletowa bluzka z pudełka <3

  1. Mało postów? Niektórzy piszą raz na tydzień, Ankyls pisze codziennie, a przecież ona też ma życie poza internetem, a nawet nie wiesz ile czasu potrafi zająć napisanie notki i jeszcze zdjęcia zrobić..

  2. Dokładnie jak ktoś wyżej napisał;) zresztą ja się dostosowuję też do 'ruchu czytelników na blogu' , staram się dostosować, bo np widzę, że na tygodniu jest tutaj mniej osób (to zrozumiałe) więc więcej piszę w weekend;)

 5. Hej 😉
  Uwielbiam Twojego bloga, odwiedzam go codziennie.
  Mam pytanie. Obecnie jestem w 3 klasie gimnazjum i staję przed wyborem szkoły; )
  Chodzisz do technikum na profil obsługi turystycznej?
  Jeśli tak, to jakbyś mogła mi napisać czego tak mniej więcej uczą na tym profilu, czy jest cieżko, Twoje ogólne spostrzeżenia i co byś chciała robić po zakończeniu technikum o tym profilu.

  Z góry bardzo dziekuję ; ))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.