Koszyczek

Dzień Dobry!
Wpadłam tylko na chwilę, życzyć wszystkim wesołych i pogodnych świąt!

Jadę właśnie z koszyczkiem do poświęcenia:) A wy już byliście ze swoimi koszyczkami?

Miłego dnia! 

97 thoughts on “Koszyczek

  1. boże no i co z tego, że jest drogi? kosztuje 10zł, ale przynajmniej to prawdziwa czekolada i raz na rok można kupić taką ozdobę.
   a nawet jeśli Ania by go kupiła to co z tego? Źle że ją stać na zająca z czekolady za 10zł? tak… lepiej iść i kupić kilogram białej kiełbasy.
   Ogarnijcie się to że ktoś ma zająca za 10zł to nie znaczy, że ma miliony na koncie i jest samolubny po uszy.
   Normalnie jak w kościele… kto ma ładniejszy i bogatszy koszyk. Chyba tylko po to jest Wielkanoc.

 1. Tak ja już po święconce, uwielbiam tą świąteczną atmosferę 🙂 Także wesołych i pogodnych świąt Ci życzę kochana 🙂

 2. ja jadę o 12.00 😉 ja również życzę Ci wesołych, ciepłych, rodzinnych świąt no i wesołego jajka. czekam na nowe rzeczy na szafie.

 3. Piękna święconka 😉 Ja już swoją zaniosłam do sołtysa 😉 Te święta to najlepszy czas w całym roku 😉 Jest bardzo przytulnie. 😉 Dopiero dzisiaj poczułam ten klimat, a Ty.? ;p

  1. A nosicie do poświęcenia jeszcze normalny pokarm, tak jak w tradycji, sól, pieprz, masło, chleb i takie tam w większym koszyczku ? ^^bo ten taki malutki , hehe 🙂
   idziesz dziś na Rezurekcję ? 🙂

 4. śliczny, pięknie przygotowany 🙂
  Ja już sięę nie mogę doczekać kiedy będę to wszystko jadła :PP
  Życzę Ci WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂

 5. ***APEL DO WSZYSTKICH ANONIMÓW***
  Przyznam się sama, nie znam Ani osobiście, jedynie z bloga. Ale ja Was błagam, przestańcie się dopytywać z kim mieszka, czemu nie pokaże domu i tak dalej.. Ona go zbudowała? Za swoje pieniądze? Gdyby pokazała mieszkanie, w którym mieszkają jej rodzice, większość osób napisałaby jej komentarze typu : chwali się nie swoim mieszkaniem, nie dołożyła do niego ani grosza. Miło by Wam było gdybyście dostawali setki komentarzy o pokazanie domu, który nie jest waszą własnością, bo Wy tylko w nim mieszkacie? Gdybym ja dostała taki komentarz, nawet bym na niego nie odpowiadała bo wiem, że ja nawet złamanego grosza do domu nie dołożyłam. To coś powstało dzięki ciężkiej pracy rodziców, a ona nie ma się czym chwalić bo mieszka tak co 5 polak jeżeli jego rodzice pracują.. Więc błagam o przystopowanie w imieniu Ani pewnie też, bo już nie ma siły do takich komentarzy:)

  1. Śmieszna jesteś. Jasne, że nikt nie powinien pytać o takie sprawy, ale kim Ty jesteś, adwokatem Ani? Skąd wiesz czy życzy sobie, żeby ktoś błagał w jej imieniu?

  2. Nie jestem adwokatem, ale jak widzę po kilka komentarzy do kilku postów to już się robi to śmieszne.. nie wiem czy życzy sobie tego, ale ja napisałam że błagam w moim imieniu i Ani PEWNIE też, bo widząc, jak odpisuje na te komentarze i co napisała na facebook'u już nie ma siły na to odpowiadać. Zresztą, niech anonimy zajmą się swoim życiem a nie kogoś.. Trochę prywatności należy się każdemu. I nie przezywaj mnie, bo jeszcze możesz źle na tym wyjść nie tylko w moich, ale też w oczach innych:)

  3. Anonimy powinny się zająć swoim życiem i Ty też. Nie będę już dyskutować na ten temat, bo to najbardziej sprawa Ani czy chce żeby ktoś wypowiadał się PRAWIE w jej imieniu.
   Oczy innych niekoniecznie mnie obchodzą. Większość dziewczyn z blogów (szczególnie na blogspocie) to puste lalki i ich opinie mam w nosie. 🙂

  4. to Ty też zajmij sie swoim zyciem a nie naskakuj nią. ktoś staje w czyjejś obronie to wonty . jak chcecie sobie podyskutowac to na forum a nie spam robicie.

 6. śliczny koszyczek i ja już z rodziną byłam
  życzę Ci wesołych świąt i samcznego jajka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.