kraina jezior

Hej!
Zjedliśmy śniadanie i planujemy co dziś będziemy robić. Póki co planujemy kolejny wypad, ale jeszcze nie wiem dokąd się udamy, bo zobaczyliśmy już całą okolicę!

Wczoraj jeździliśmy od jeziora do jeziora. Jest ich tutaj cały ogrom! Gdzie byśmy się nie zatrzymali-tam jezioro. Co nie oznacza, że mamy ich dość! Są naprawdę piękne 😉

Później pojawi się więcej zdjęć, bo zaplanowałam kilka postów:)
A teraz lecę, papa!

115 thoughts on “kraina jezior

 1. Przejrzałam parę postów ostatnich, widzę, że skandynawska wyprawa – genialnie:)) od ubiegłego roku jestem największą fanką Norwegii, absolutnie zakochałam się w tym kraju, a Szwecji i Danii nie miałam jeszcze okazji odwiedzić, więc będę bacznie śledziła:) Udanej wyprawy!

 2. ojej, chyba Ci trochę zazdroszczę 😉 sama na pewno kiedyś tam pojadę ;d
  według mnie Skandynawia to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi 😉 i te domki i jeziora i wszystko ;d

 3. Oh wow, I love the landscape and the houses in Norway! It should be a very beautiful country. I have never been there – but still love to go someday!

  Enjoy your stay Ania!

 4. Kilka lat temu byłem w Szwecji. Musze przyznać że krajobrazy są piękne:) Te domki które wyglądają zupełnie inaczej niż u nas. Lasy, jeziora czuje się często taki spokój. Jedyne co mnie odrzucało to ludzie zwłaszcza w dużych miastach.

 5. Woooow jak tam cudownie! *-*
  Strasznie Ci zazdroszczę tego wyjazdu! Chciałabym kiedyś zobaczyć Norwegię 🙂
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

 6. piękne zdjęcia 🙂
  w jakim programie przerabiasz zdjęcia? :3
  udanego wypoczynku, jeśli mogę to tak nazwać 🙂

 7. Śliczne zdjęcia *.*
  Nawet nie wiesz ile bym dała, aby mieszkać w takiej cudownej okolicy! 🙂
  crazylifesaccordingtoclaudia.blogspot.com

 8. Ahh jakie tam są jeziora *o* I patrząc, że za granicą jest czyste niebo, a u nas jak na razie przykryte chmurkami : )
  prawdziwieinaturalnie.blogspot.com

 9. Hahaha, jak przeczytałam twoje posty z Norwegii to się uśmiałam-właśnie wróciłam stamtąd XD Moja mama też wyhaczyła taka promocję tylko z Wizzair'a XD Mam nadzieję że będzie Ci się podobać tak jak mi 🙂

 10. Jezu! *o* Tam jest przecudownie! Wydaje się bardzo spokojnie! ^^ Kocham takie miejsca, gdzie jest dużo natury! :> Kiedyś muszę tam pojechać! 🙂

 11. to drugie zdjęcie najlepsze!:D *.*
  a dodasz keidyś posta o twoim piesku 😉
  to widac dlatego chcieli go oddać, bo bali się, że jest agresywny, ten pierwsyz owaczarek.

 12. Ta, to, że Norwegia jest jaka jest (osobiście bardzo podoba mi się polityka tego kraju w każdej postaci) to tylko pozory. Jak ktoś się orientuje w biurach podróży, to może wyjechać za grosze! Znajoma pojechała do Szwecji za 2 złote, XD. A kuzynka była z przyjaciółką 3 tygodnie we Francji, na co wydała zaledwie 1000 zł, XD. 300 zł za tydzień… Byłam w szoku…
  Możesz mi powiedzieć, w ilu krajach byłaś? Oprócz tych, których wspomniałaś ostatnio, wyczytałam Włochy, Anglię i Bułgarię, kryje się za tym coś jeszcze? : > Nie bądź taka, odkryj rąbek tajemnicy, xD.
  Może znajdzie się kiedyś równie tani wyjazd do Japonii? XD
  Pozdrawiam. C:

 13. Śliczne te jeziora 🙂
  Życzę udanej wyprawy.
  :*
  I widzę że pogoda dopisuje 🙂

  Zapraszam(ostatni post o Original Source)
  bunnyandsunny.blogspot.com

 14. Cudowne zdjęcia, a przedostanie jest niewiarygodne! Masz talent, dziewczyno. Podziwiam Ciebie i Twój sposób bycia, charakter. Wiesz, co Cię w życiu interesuje, co chcesz robić i śmiało do tego dążysz. A przy tym jesteś uroczą marzycielką (takie odnoszę wrażenie:)). Masz wspaniałą rodzinę, chłopaka, czego chcieć więcej? 🙂 Podziwiam Twój upór w dążeniu do celu i taką spontaniczność, która panuje w Twoim życiu, sprawia to, że jest ono ekscytujące i stale coś się dzieje! Możesz w życiu naprawdę wiele osiągnąć i szczerze Ci tego życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.