kuleczki do kąpieli

Hej Hej.
W tej chwili robię małe rozpoznanie wśród rzeczy, które mam na sprzedanie, ponieważ totalnie utkwiłam przy ich wystawianiu. Planowałam drugą turę i nic się w tym planie nie zmieniło, tylko po prostu przesunęło w czasie:) Postaram się jak najszybciej dodać resztę rzeczy na moją szafę.

Ostatnio podczas porządków szufladzie wygrzebałam dawno temu kupione kuleczki do kąpieli. Wow! Naprawdę nie wiem jakim cudem tyle czasu znajdowały się w ukryciu^^. Zresztą były tak pięknie zapakowane i ładnie wyglądały, że szkoda było je otwierać. Nie pamiętam gdzie je kupiłam.

Moja młodsza siostra mówi na nie ”pomysły”, nie mam pojęcia o co chodzi^^
A tak poza tym takie kuleczki do kąpieli mogą się okazać fajnym dodatkiem do jakiegoś prezentu, czy to na imieniny, czy na zbliżające się mikołajki!

65 thoughts on “kuleczki do kąpieli

  1. Zależy co rozumiesz pod pojęciem drogo ?
   Ja tam się ubieram i to dość często nie są to moje ulubione sklepy gdyż ulubionym jest Stradivarius i Poull&Bear. A Co do New Looka można dostać tam sporo fajnych sweterków za ok 100zł jak trafisz na obniżkę to możesz coś kupić za niewielką kasę. Polecam oba sklepy.

  2. w colloseum jest tanio, ale new look czasami przesadza. Buty i torebki, biżuterie mają za ceny normalne, ale niektóre ceny bluzeczek mnie przerażają

 1. To ile Ty dostałaś pieniędzy na 18nastke że taki wyjazd sobie fundujesz ? :O musiałaś fortunę dostać :OOOO

  1. nie jest, ale ceny hoteli są nawet niższe niż w niektórych polskich miastach ehehe:) trzeba trochę posiedzieć i łapać okazje, a nie narzekać, że wszędzie za granicą jest drogo;)

 2. Mama tak nie ma nic przeciwko że w domu sobie tak normalnie piwo pijesz ? mimo tego że masz już to 18 lat to nie czujesz się trochę niekomfortowo z alkoholem w ręku przy rodzicach ? 😀

  1. No bez przesady. Alkohol jest dla ludzi i to nic strasznego. Zreszta dziecko ile masz lat ze takie cos piszesz? Nastolatka z zakazami. Nie musi miec 18 lat zeby pic alkohol a lepiej ze wypije jedno piwo w domu a nie jak inni poza domem umiaru nie znaja i to dopiero jest wstyd.

 3. Świetnie wyglądają.
  Myślę, że mówi na nie 'pomysły', gdyż bardzo pomysłowo są przyozdobione tą nie wiem chyba jakąś folijką i są bardzo praktyczne te kuleczki. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.