lampka?

Znalazłam nietypowe oświetlenie do pokoju!
Lampa+koszula, mogą być ciekawym dodatkiem do wnętrza! Cena nie zachwyca (ok. 300$?!), ale myślę, że samemu też można coś zdziałać! To nie wydaje się zbyt skomplikowane:)  

”włącz koszulę” 😀
Jestem taka zaspana, że zaraz usnę na laptopie^^. Mam cichą nadzieję, że jutro nikt mnie nie obudzi, bo chcę się wyspać. Ponieważ ostatnio mi to nie wychodzi.. 
Dobranoc wszystkim! 

47 thoughts on “lampka?

 1. szałowe 😀 ja chyba jednak wolałabym tradycyjną lampę ^^

  pytałaś jakim aparatem i obiektywem robiłam zdjęcia bałwana.. a więc sony alpha 350 (ale ogólnie nie polecam tego aparatu) + obiektyw tamron 14-50/2.8 (używam na zmianę z 50mm/1.4) 🙂

 2. mam do Ciebie kilka pytań związanych z firmą UGG;) mianowicie, planuję zamówić sobie buty z tej firmy, oryginalne. Moje pytania brzmią :
  czy te buty kiedykolwiek Ci przemokły?np jak weszłaś w topniejący śnieg lub kałużę? Jest w nich ciepło, w mig ogrzewają stopy? nie rozpadają się? będę wdzięczna, jak odpiszesz! z góry dziękuję:*
  a pomysł na koszule można samemu wykonać przecież.. bardzo oryginalne;)fajne^^

 3. Podziwiam Ciebie – codziennie piszesz coś dla Nas i nie nudzi Ci się to, wszystkimi nowinkami dzielisz się z Nami i każde wydarzenie stawiasz w pozytywnym świetle… Chciałabym być choć w 89% złożona z takiej nieogarniętej radości i miłości do świata, jaką masz Ty.
  Pozdrawiam,
  Marta :*

 4. ah;) Pomysłowe <33
  Dodaje w szczególności klimat w pokoju.! Świetnie zastępuje zwykłą lampe, sama bym sobie takie kupiła;(
  Ja też ferie ;D
  Łódzkie<3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.