lazy day

Hej.

Po południu wybrałam się do Dawida. W busie, którym jechałam nikogo nie było! Nic dziwnego, skoro pogoda raczej nie zachęca do wyjścia z domu. I tak samo było ze mną i Dawidem, kiedy już do niego dojechałam to po prostu rozłożyliśmy się przed telewizorem i tylko zmienialiśmy programy z dokumentalnych na kreskówki (np. Pingwiny z Madagaskaru, czy South Park haha^^) 

Wieczorem naszła nas ochota na frytki, więc zebrałam w sobie trochę energii i zaczęłam je produkować. Gdyby nie to, to z pewnością bym usnęła, a tak to chociaż zjadłam kolację razem z Dawidem.

Od dwóch godzin jestem w domu i wyleguję się pod kołdrą, ale zaraz zrobię coś bardziej pożytecznego (zabawa ze scrapbooking) póki nie chce mi się spać.
Nie wiem czy jeszcze tu zajrzę, ale jutro z pewnością będę tutaj bywać trochę częściej 🙂

60 thoughts on “lazy day

  1. możesz pokazać później (chciałam napisać jutro, ale już na to za późno) efekty tej zabawy 🙂

    a widzisz! ja ostatnio oglądałam Twój filmik z 13 stycznia i na nim masz dłuuugie paznokcie, więc myślałam, że krótkie pazurki to stan przejściowy ;d a te na filmiku były naturalne, czy tipsy? ;>

    1. odpisuję jak mam czas, a teraz mam ich na poczcie około 100 nieprzeczytanych z czego 1/3 zawiera treść : '' zareklamuj mojego bloga '' … to trochę zniechęca:)

  2. Jak uzyskac efekt hdr? Jaki obiektyw bralas ze soba do norwegi i jakim robilas bo wspominalas ze nie swoimi 😉

  3. Aniu chciałam cię zapytać jak osiągnąć taki wspaniały efekt chmur jak na zdjęciach z Norwegii. Nie wiem czy to zasługa filtra czy przeróbki, jednak jeśli chodzi o filtr błagam powiedz mi jakiego używałaś! Będe dozgonnie wdzięczna:)

  4. Tak, pogoda zdecydowanie nie zachęcała. Mama zmusiła mnie do koszenia trawy, ale na moje szczęście – zaczęło padać! ^^

  5. Widzę że zmieniasz kolor włosów, ale opłaca ci się kupować szamponetkę która zaraz ci się zmyje? Nie lepiej farbą? 🙂

  6. Ja mam tak samo, tylko leżeć w domu pod kocem 😉 Pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór :c A trochę mam już tego dość 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.