Louis Vuitton Accessories

Witam!
Dziś kolejna notka z cyklu: znalezione!
Tym razem pokażę wam coś genialnego, a zarazem bolesnego (jeśli chodzi o stan konta). Jednak całe to przedsięwzięcie sponsorowała marka Louis Vuitton.
Bille Achilleos używając kilku torebek i akcesoriów uczyniła z nich rzeźby zwierząt! Są niezwykle szczegółowe i zdumiewające. Szkoda tych rzeczy, które poszły na ich wykonanie, jednak wrażenie robią ogromne! Prócz zdjęć możecie zobaczyć filmik jak zostały zrobione!

Jak wam się podoba:)?

Wracam do porządków, do później!

55 thoughts on “Louis Vuitton Accessories

 1. ciekawy filmik 😛
  ale musiała się przy tym napracować!
  ja na tej stronie co znalazłam też nie kupowałam,ale wydaję się,że to jest prawdziwa firma,a u tego co zamawiałam na allegro to jakiś oszust,se powklejał foty i już. Zablokowali jego konto 😀 i dobrze! Do tego nie mam żadnych zastrzeżeń 🙂

 2. Genialne! Jaka preczyzja, omg! Zachwycił mnie jeżyk, o ile to jest jeż i jaszczurka. LV jak dla mnie kultowa marka, duzy PLUS!!! woman-revolution.blogspot.com

 3. dzięki za info ;**

  te zegarki pewnie zrobią po angielsku a jak będzie na nie moda to i po polsku się zdarzy xD

  najlepszy konik polny 😉

 4. W ogóle co to za określenie, że posty straciły na wartości? Z tego co widzę na tego bloga wchodzi przeszło 1000 osób dziennie, w tym ja. Mam 19 lat i właśnie tego typu posty mnie tu przyciągają. I faktycznie zajrzałam tu po raz pierwszy kiedy na onecie polecili post z zimowym festiwalem w Japonii. Więc tego typu posty tu były od zawsze.
  Aniu nie zmieniaj treści bloga. Każda z nas jeśli tylko chce znajdzie tu coś dla siebie.
  Pozdrawiam

 5. Świetne pomysły!
  Ludzie to mają wyobraźnie, ja bym nigdy na takie coś nie wpadła.:D
  Zapraszam do mnie, fashionphotostyle.blogspot.com
  🙂

 6. Ubierasz secondhendach, a pokój masz taki duży, masz dom. Poza tym ja jak aglądam do ciuchlandów to wcale nie ma tam takiuch ciuchów jakie ty nosisz (w takim stylu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.