Maraton w Tokio

Hej.
Nie wiem czy kiedyś wspominałam o tym, że mój tata od jakiegoś czasu biega w maratonach, jeżeli nie, to krótko napiszę tylko, że zainteresowało mnie jedno miejsce o jakim wspominał.. mianowicie Tokio!

Maratony w Tokio odbywają się od 2007 roku. W tym roku odbył się pod koniec lutego. Maksymalna liczba biegaczy to 35.000! Trasa maratonu jest wyznaczona tak, aby przebiegała obok najpopularniejszych miejsc w Tokio. Np. wieżę Sky Tree, czy Tokyo Tower.

Dodatkową atrakcją tego maratonu jest to, że można się przebrać! W taki sposób na jaki tylko ma się ochotę:) Można zobaczyć naprawdę zwariowane stroje!

Dziś wypada druga rocznica kataklizmu jaki dotknął Japonię. Mam nadzieję, że ten wspaniały kraj już nigdy nie doświadczy czegoś aż tak strasznego. 

40 thoughts on “Maraton w Tokio

 1. Ciekawa sprawa 😉 Mi się marzy, żeby kiedyś przebiec maraton no ale wreszcie kiedyś muszę zacząć ćwiczyć. Jak zrobi się ciepło, biorę się do roboty!

 2. pokażesz nam co zrobiłaś z tymi chusteczkami hello kitty? bo wspominałaś, że masz zamiar 😀

 3. Kochana Ankyls!
  Czytam Twojego bloga od dłuższego czasu i naprawdę Cię podziwiam. Mamy podobne zainteresowania, niekiedy nawet zazdroszczę Ci konta na postcrossing, znajomości z Japonii i innych krajów Azji. Moi rodzice by mi na to nie pozwolili 😉
  Jesteś dla mnie bardzo inspirująca, a Twoje optymistyczne posty nieraz podnoszą mnie na duchu.
  Gratuluję Ci wytrwałości i cierpliwości w prowadzeniu bloga i dziękuję Ci za to, że wciąż z nami jesteś.

  PS. Polecam Ci aplikację na telefon Cymera, umożliwiającą robienie ciekawych zdjęć, przerabiania już wcześniej zrobionych. Ma o wiele więcej opcji niż Instagram, pozwala nawet na zrobienie różnych form kolażu. Jakbyś mogla mi powiedzieć co o niej sądzisz i czy uważasz ją za przydatną, byłabym bardzo wdzięczna 😉

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.