March with instagram

Kompletnie zapomniałam, że powinnam dziś wstawić kolejny mix miesiąca z instagram! W sumie w tym miesiącu mniej wydarzeń udokumentowałam na instagramie, ale wybrałam kilka zdjęć:
♥ prezent od instadruk ♥ zdane prawo jazdy! ♥ to czego potrzebuję najbardziej ♥
♥ zimowe słońce ♥ najpiękniejsze koperty jakie dostałam ♥ wypad do stolicy ♥
♥ testowanie aut ♥ kawiarnia z mamą ♥ zima podczas wiosny ♥

Muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy, ale coś czuję, że za chwilę zasnę:o
Dobrej nocy!

81 thoughts on “March with instagram

  1. no mam. sprawdzał 🙂 ale teraz połowa aplikacji mi nie działa bo wyszły nowe aktualizacje systemu iOS i niestety na mój model już ich nie ma.. ;/

 1. w tamtym roku w święta jeździłaś sobie ze znajomymi nad zalew czy jakieś przejażdżki wieczorem, teraz tego nie robisz tylko siedzisz w domu, czemu? fajne były takie posty, a skoro Dawid ma prawo jazdy to czemu nigdzie nie jeździcie sobie odpocząć?:)

  1. no ale to nie było w zime:) nie wiem czy chciałoby Ci się wychodzić z domu jak śnieg jest do kolan albo na dworze jest -10 😛 poza tym nie wiem jak czytasz moje posty ale dość często chorowałam. a spotykać się ze znajomymi spotykam w Tomaszowie, nie potrzebuję jeździć wieczorem 😛

 2. chciałabym założyć instagram, ale jestem pełna wątpliwości co do tego..
  twój blog uwielbiam:) i dziś jest równy rok odkąd go odkryłam.
  Nie ma dnia żebym nie weszła 🙂
  Dziękuję^^

  1. śmieszy mnie to, że ludzie widząc dwie dziewczyny od razu mówią ''japońska moda'' to tak jakbyś przypisała każdemu polakowi sandałki+skarpetki:)

 3. Co mam zrobić jeśli na wholesale dress w pozycji którą chce zamówić jest napis: "sold out' albo 'out of stock' jak np tutaj: http://www.wholesale-dress.net/graceful-lapel-color-block-chiffon-blouse-white-g1975898.html tam jest napisane cos cyerwonzmi literkami, ale nie wiem czy dobrze rozumiem.
  Mam wpisać, że chcę 50 sztuk w moim zamówieniu i po wpłaceniu za jedną sztukę oni wyślą mi faktycznie 1? Nie bardzo rozumiem, proszę pomóc Aniu!

  To bardzo ważne, proszę o szybką odpowiedź, z racji ze wspolpracujesz z tą firmą!

  1. nie. musiałabyś zapłacić za 50 sztuk:) sold out to znaczy, że wyprzedane, i może wkrótce się pojawić. a out of stock to znaczy, że nie mają tego w ogóle na magazynie i dopiero będzie produkowane/sprowadzane z innych hurtowni itd.

  2. "Please enter more than 50 quantities for the out of stock product,after paying,wholesale-dress.net will arrange the shippment for you as soon as possible,thanks for your understanding"

   Ja nadal nie rozumiem, z jakiej racji skoro chce jedna sztuke oni każą mi płacić za 50? No coś tu chyba nie gra 😛
   Zastanawiam się jak to faktycznie jest, bo to jest nielogiczne jak dla mnie. Nie uważasz, że moje rozumowanie jest bardziej pawodopodobne niż to, że miałabym płacić za 50 sztuk?!

 4. Piękne zdjęcia ;*;*;* mam prośbę ogromną! dodała być filmik wideo w którym pokazała być swój dom z zewnątrz i pokój swojej siostrzyczki ? proszę zrób to nie tylko dla mnie ale dla nas wszystkich ♥ ~!

  1. a czy nie wymagasz zbyt dużo? Może Ania chce zachować choć odrobinę prywatności, nie ukrywam, że też bym chciała zobaczyć jak wygląda jej dom i pokój Karolinki, ale rozumiem też Anię, że chce mieć prywatność. W końcu to nie jest tylko jej dom, ale też jej rodziców.

  2. nie pokażę swojego domu z zewnątrz. mówiłam o tym już wiele razy.. wiesz z mojego miasta sporo osób tu zagląda.. moja siostra nie ma swojego pokoju zrobionego. Poza tym nie wiem czy ktokolwiek z mojej rodziny by się ucieszył gdybym pokazywała coś co nie należy tylko do mnie:) Nie przesadzajmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.