miałam odespać…


Dzień trwa coraz dłużej, a jednak mija tak szybko…

Jutro wreszcie ruszam poza Tomaszów, tak więc pojawi się więcej zdjęć-tak myślę:)! Wybieram się do Piotrkowa. Muszę wstać o 7, żeby zdążyć na busa, a miałam odespać… Planuję być tam na 10:)

Piotrków, 05.11.2011r.

Ostatnio rzadziej aktualizowałam bloga i już za to przepraszałam, ale dodam jeszcze, że to było spowodowane głównie przez szkołę i kilka innych problemików. Chciałabym powrócić do wcześniejszych ilości postów, ale potrzebuję chwili czasu na uporządkowanie kilku spraw. Przykro mi, że niektórzy tego nie rozumieją. Mam nadzieję, że po zakończeniu  szkoły wszystko wróci do normy:)

No nic, kładę się spać. Oby do jutra:)

80 thoughts on “miałam odespać…

 1. i tak czesto dodajesz ja nei wiem z kad ty masz w sobie tyle pasjii i checi , milosci do zycia i by dzielic sie nim z innymi . wiesz ze cie podziwiam ;).

 2. Posty nie pojawiają się tak rzadko. ; ))
  Z resztą mam nadzieję, że każdy zrozumie, teraz jest taki okres końcowy, czyli poprawianie ocen i ogólnie. Ja doskonale Cię rozumiem, jak pod koniec roku braknie czasu. Ale na szczęście we wakacje można wyluzować ; )
  Ahh.. ja co chwilę myśle tylko o wakacjach. hehe ; D

 3. Hello! I just came across your wonderful blog and was wondering if we could follow each other on Blogger and Twitter (@pink_sequins). You can follow me (via GFC) by clicking this link. I'll follow back. Take care. 🙂

  Kristina

 4. Nie rozumiem ludzi, którzy czepiają się Ciebie… Prowadzisz wspaniałego bloga, którego i tak bardzo często aktualizujesz! Czasem sama dziwie się, gdzie Ty znajdujesz na to czas ;)) Dobrze, że nie przejmujesz się tymi wszystkimi anonimami -.-

 5. Śpij, śpij, dobry wypoczynek to podstawa udanej podróży 😉 U mnie dzisiaj info o tanich biletach do Wiednia i Bratysławy na sierpień i wrzesień, zapraszam!

 6. Aniu, po jakim czasie od założenia konta, dostałaś pocztówkę?
  Jak ja wysyłam to powinnam wysłać pocztówkę pokazującą okolicę mojego miasta, bądź moje miasto czy mogę wysłać ogólnie z Polski?
  Jaki masz nick na postcrossing?:D

 7. Szczerze mówiąc , strasznie jestem ciekawa, jak wygląda twój dom :D: Może zrobisz ktoregoś dnia do posta zdjęciaa? 😀 To tylko taki mały pomysł. Myślę, że każdy jest ciekawy .

 8. Udanego wyjazdu! 🙂 Nie przejmuj się częstotliwością notek, w końcu bloga prowadzisz przede wszystkim dla siebie, a większość czytelników i tak docenia ilość pracy i czasu jakie w niego wkładasz.

 9. 3 godziny od tomaszowa do piotrkowa ???!!! ja mam dalej i samochodem dojadę w 1 godzinę może z minutami ..

 10. w końcu nie jesteś robotem. wiadomo, teraz nauka najważniejsza 🙂 zrozumiem nawet, kiedy będzie jeden post na trzy dni. I TAK CIE KOCHAMY :))

 11. czemu nie mogłabys napisac jak ubieralas sie kiedys? czytelniczki chaialby zobaczyc jak ubieralas sie kiedys. dodalas bys kilka fotek i tyle..

 12. Sorry, że pytam, ale ty masz śruby i pręty nadal w kręgosłupie ? :c Jesli tak, to strasznie ci współczuję. Moja mama miała problem z kręgosłupem, ale ona ma inplanty. Ja mam natomiast śruby w nodze.

 13. Nie masz się za co tłumaczyć. Po prostu blog nie może stać się ważniejszą sprawą od szkoły, która kształci twoją przyszłość. Miłego wytrwania do końca roku, którego tak szybko ci strasznie zazdroszczę 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.