mobileblog-eating&shopping

Cześć. 

Dzisiejszy dzień był dla mnie dość obolały, ale nawet przyjemny. Miałam jazdy w Piotrkowie (po sporej przerwie;o), a później dołączyłam do moich rodziców, którzy byli w galerii. Poszliśmy zjeść sushi i przy okazji weszłam zobaczyć czy jakieś ciekawe przeceny są w H&M. Kupiłam dwie rzeczy. jedną po przecenie, a jedną z działu z akcesoriami. Poszukiwałam takich od kilku miesięcy, aż w końcu się udało:) 

Muszę iść i przepisać zeszyt, niedługo tu zajrzę:)

70 thoughts on “mobileblog-eating&shopping

 1. jak Ci poszły jazdy ? 🙂
  pokażesz co kupiłaś w H&M ? ^^
  jeeej ;d Zjedliście w trójke tyle tego Sushi ? 😀

  łoo sory za tyle pytań ;p
  <3

  1. jak będę mieć program do obróbki filmików, bo filmik zajmuje ponad 600MB więc by się ładował i ładował.. a nie mam jak go zmniejszyć bez programu 🙂

 2. szkoda ze nie jestes z krakowa, dałabym Ci pocky bo mi chłopak dziś dostarczył z chin 20 paczek<3 chyba, że może chcesz pocztą?

 3. Zazdroszczę ja nigdy nie mam szczęścia do przecen jakoś żadne mi się nie podobają , sushi ;D przyznam się że jeszcze nigdy nie jadłam jak myślisz może czas to zmienić ?

 4. Zazdroszczę ja nigdy nie mam szczęścia do przecen jakoś żadne mi się nie podobają , sushi ;D przyznam się że jeszcze nigdy nie jadłam jak myślisz może czas to zmienić ?

  1. Ten, który bardziej pasuje do Twoich wymagań i możliwości. Szukanie informacji w internecie naprawdę nie boli. 🙂

 5. cześć. patrzyłyśmy sushi w galerii ale tam jest bardzo drogie, i mam pytanie ten zestaw co jest na zdjęciu kosztuje 220 zł ? czy to jakiś tańszy ?;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.