mroźno

Hejka!
Wczoraj niestety nie udało mi się ponownie tutaj zajrzeć, przez kiepskie połączenie z internetem. U Dawida często to połączenie jest po prostu zamarznięte^^  

Dziś przebudziłam się dość wcześniej, ale po zjedzeniu śniadania znów zasnęłam. Wreszcie mogę powiedzieć, że się konkretnie wyspałam! Wstąpiło we mnie mnóstwo energii;) 
 

przed drugim snem, jeszcze niewyspana…

Teraz wybieramy się na spacer po okolicy, bo mimo mroźnego powietrza za oknem jest całkiem ładnie! Także później spodziewajcie się dużo nowych zdjęć!

Od dziś postaram się powrócić do dawnego tempa blogowania. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe tego małego postoju i również tutaj chętnie będziecie wracać;) 

Do zobaczenia później!

77 thoughts on “mroźno

 1. Proszę powiedz mi, czy śpisz razem z Dawidem czy w osobnych pokojach gdy u Niego jesteś ? Bo nie wiem czy to ja jestem do przodu czy rodzice są tacy zacofani nie pozwalając mi.

 2. a ja się dziś wyspałam ;D pierwszy raz od… nie weim jak dawna ;D wstałam o ósmej ,wyspana i wgl, codziennie bym tak chciała ;D

 3. Przeczytałem twój pierwszy post pt. Hmmm i muszę przyznać że liczyłem na coś innego ale i tak był super!
  Pozdrawiam!

 4. a ja jakoś nadal wyspać się nie mogę;)
  ciekawe zdjęcia:)
  pozdrawiam!

  +nie-po-mojej-mysli.blogspot.com <— byłabym wdzięczna, gdybyś odwiedziła i pomogła mi z prezentem urodzinowym, o którym mowa w dzisiejszym poście. Z góry dziękuję!:)

 5. ciesze się,ze znów masz chęć pisać! Ja i tak komentuje troje posty z opóźnieniem acz staram się nadrabiać zaległości:) pozdro i zapraszam do sb

 6. Uwielbiam Twój blog i czytam go od dłuższego czasu ! <3

  U nas około -12 stopni . Ehh .. Tak pięknie za oknem , a jak się wyjdzie to od razu niespodziewanie chce się wracać 🙂

  Wyszłam wczoraj bez rękawiczek , bo złudził mnie piękny widok za oknem i to był chyba największy błąd !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.