na lotnisku

Dzień Dobry!
Wstaliśmy niemal w środku nocy, aby na czas dotrzeć na lotnisko. Droga w nocy jest znacznie lepsza, ale przez różne zmiany organizacji ruchu, przez chwilę trochę błądziliśmy. Na szczęście nawigacja się szybko odnalazła i trafiliśmy na czas, a nawet przed na lotnisko! Połowa stresu mniej!

W tym momencie siedzimy w poczekalni i czekamy na nasz samolot! Ja i Dawid czujemy małe napięcie! To będzie dwugodzinny lot, ale do niego została nam jeszcze godzina..

nasz samolot!

PS. Wow! Wi-fi na lotnisku Modlin jest niesamowicie szybkie! 

70 thoughts on “na lotnisku

  1. No jedna z najlepszych linii lotniczych^^ Dobre są, tanie no i samolot śliczny:D Ja leciałam 50 minut do Szwecji do Goteborga, do Lamo zaś 40 minut z Gdańska. Do Warszawy leci się 10 minut dłużej.

  2. Leciałam ostatnio Wizzarem, nie bójcie się, tam są świetni piloci. 🙂 I radzę nie siadać przy skrzydłach, bo tam głośno strasznie jest. :/ Miłego wyjazdu życzę. ;3

    1. Hahaha . Wizzair jest głupi -.- Niewygodny i mało miejsca . Leciałam raz nim i pow. Tacie że już nim nie chce . Może miła obsługa Ale nie . leć innym to zobaczysz że wizzair jest Strasznie głupi . i niby Dlaczego jest tani ? bo mają nie doświadczonych pilotów + chcą się Zapromować . Nie polecam -.-

    2. Najbardziej bezsensowny komentarz jaki czytałam na temat lotów. Wizzair to jedna z najlepszych tanich linii lotniczych. Leciałam w sumie 4 liniami i każdy z samolotów w środku wygląda tak samo! Chyba, że lecisz klasą biznes, to masz więcej miejsca;>. Uczę się także o samolotach i aż z ciekawości sprawdziłam przed odlotem odległości siedzeń: każdy samolot pasażerski ma taką samą, ustaloną odgórnie;> Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niekoniecznie słuszną opinią-bo to tylko Twoje zdanie.

      A gdyby piloci byli niedoświadczeni, to linia nie istniałaby ponad 10 lat i nie cieszyła taką popularnością.

  3. Lecisz z Modlina? Hahah, mogłaś wstąpić na kawę, lotnisko jest 5 minut drogi ode mnie xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.