nadmorski obiad

Podczas pobytu w Gdyni wpadliśmy do jakieś knajpki na obiad. Co mnie zdziwiło ceny były całkiem przyzwoite jak na nadmorskie posiłki!
Wybrałam typowy obiad jaki zazwyczaj jadam będąc nad morzem (i pewnie większość z was^^). Kiedy dostaliśmy talerze byłam w szoku, że za tak niskie ceny dostaliśmy takie wielkie porcje! 

smażona rybka, mniaam!

71 thoughts on “nadmorski obiad

 1. Nie lubię jeść ryb w miejscach publicznych, z poprzedniego postu widzę, że byłaś w Gdyni, ale w sumie dużo nie zwiedziłaś. Polecam Ci Kamienną Górę, deptak i Skwerek Kościuszki, obowiązkowo przejdź się ulicą Świętojańską 🙂

  1. Wielokrotnie pisała że nie doda zdjęć swojej rodziny,adresu itd. Po co zadajecie milion razy to samo pytanie,czy prośbę skoro jasno i wyraźnie powiedziała NIE DODAM.

 2. Ale to wygląda przepysznie!
  Narobiłaś mi ochoty.
  Zjadłabym sobie np takiego Dorsza, z frytkami/ziemniakami z koperkiem i do tego sałatka..
  Zapraszam do mnie

  1. Ludzie dobijacie mnie takimi pytaniami. Nie ma cie orientacji cenowej? 10-14/15 zł jak to nad morzem. Irytują mnie z lekka takie pytania. To tak jak byście się zapytali "ile kg ziemniaków skrobiesz na niedzielny obiad"

  2. Przecież w poście było wyraźnie napisane, że cena była stosunkowo niska, ale nie podano jaka, więc nie rozumiem kompletnie twojego oburzenia.

 3. niedlugo bedziesz miala uro. robisz jakas impreze dla znajomych czy cos? no wiesz,tak jak sie robi ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.