Najlepsza kolacja!

Hej!
Wieczorkiem ja i moja mama zostałyśmy zabrane na sushi!:)
Był to spontaniczny wypad do Piotrkowa z moją ciocią i jej córką. Zdecydowanie się przejadłam. Z resztą jak zawsze, kiedy odwiedzam Hana Sushi. Jak dla mnie to najlepsza kolacja!

i do domu.. 
bez statywu -ciężko, w ruchu – jeszcze gorzej^^

Chciałam dziś dodać kilka rzeczy na szafę, ale muszę to przełożyć na jutro:c.
Tak więc, do jutra! 

69 thoughts on “Najlepsza kolacja!

 1. nie wiem czy zainteresuje Cię mój komentarz ; ) chciałabym Ci polecić drame , nie wiem czy oglądałaś ' litr łez ' naprawdę dobra i poruszająca historia tej dziewczyny , co więcej oparta na faktach i powiem ,że jest wyciskaczem łez , nawet dla takiego dobrego zawodnika jak ja ; ) polecam ; )

 2. Mniam. Ale to sushi wedlug mnie nie wyglada na zbyt profesjonalne, bo trochę się rozwala. Ale zapewne pyszne :))

  pzdr.

 3. nigdy nie jadłam sushi, ale mam w planach we wakacje spróbować nad morzem, bo u mnie nie ma możliwości, a we Wrocławiu w galeriach to z mamą chodzę, bo dla taty zbyt duża to jest `męczarnia` więc odpada, hahha, mama nie chce spróbować, więc nie zamówię sama takiej porcji,a jeśli by mi nie zasmakowało to nie bd się opłacało a jest szansa że tacie zasmakuje, on to wszystko lubi ;p a twój tata nie chciał się wybrać na sushi, nie lubi ?

 4. Cały czas jeździsz na sushi 🙂
  A moja mama nawet nie chce tego spróbować xd

  Muszę się wybrać z koleżankami 😛
  Jestem ciekawa innych smaków.

  Jadłaś już wszystkie rodzaje ?

 5. I seldom leave responses, but I looked through a few remarks on this page "Najlepsza kolacja!".

  I actually do have 2 questions for you if it's okay. Is it simply me or do some of the responses look as if they are left by brain dead individuals? 😛 And, if you are posting at additional social sites, I would like to keep up with you. Would you make a list of every one of all your social sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?
  My web site: บ้านเชียงใหม่

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.