new bags

Nie dowierzam, jakie rzeczy dziś trafiły mi się w secondhandzie! Weszłam dosłownie na chwilę i od razu po wejściu zobaczyłam dwie świetne torebki. Byłam zaskoczona, że jeszcze nikt ich nie kupił, bo ich stan jest niemal idealny! Zobaczcie: 

duża i mała czarna:) 
Za obie zapłaciłam ok. 25zł! 

66 thoughts on “new bags

  1. mała czarna ma nietypową metkę ze złotym napisem '' real leather '' i w dotyku jest dość 'trwała' więc raczej tak 🙂

 1. Wow, ty to chyba masz szczęście, jeśli o takie, rzeczy chodzi. Te torebki są śliczne *.* U mnie w mieście nawet jakby się chciało coś znaleźć w tego typu sklepie, to wątpię, że by się udało, bo zazwyczaj są w nich same okropne, powyciągane, stare ubrania i rzeczy w okropnym stanie. Aczkolwiek większość osób w ogóle tam nie zagląda, bo "wstyd", co według mnie jest bez sensu.
  Mam też pytania, choć trochę nie na temat odnośnie instagrama, bo może się tam już trochę bardziej orientujesz: wiesz co mogę zrobić, jeśli założyłam konto, połączone z telefonem, a zapomniałam hasła?

  1. czy ja wiem czy pospolita? idealna do szkoły jak dla mnie, a zawsze taka jak to określiłaś 'pospolita' może uzupełnić niepospolity strój 🙂

 2. Wow za obie 25(jeszcze niecałe) to naprawdę świetny łup!;) chyba się wybiorę to tego sh:D

 3. Aniu, a ty masz sh na wagę?Ale masz fajnie, bo u mnie to taki zwykły sweterek co 2 zł za niego bym dała kosztuje 11-15zł…strasznie drogo jest za zwykłe rzeczy, a takich ładnych rzeczy jak ty masz to już w ogóle nie ma.Każda rzecz jest wyceniana osobno, nie na wagę.
  Kiedyś widziałam, że w sh zwykła koszulka z primarka kosztowała 30 zł…to ja mam za 15 zł niefirmowe i ładniejsze…
  Szkoda, że u mnie nie ma takich sh 🙁
  Śliczne są te torebki i outfit z nowego posta!:)

 4. kurde Ankyl ty to masz szczęście w tych lumpeksach ja nigdy na nic ciekawego nie trafię ;<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.