news from my mailbox!

Cześć!
O dzisiejszym dniu nie mogę powiedzieć za wiele, bo wynudziłam się niemiłosiernie.
Dopiero teraz zaczynam robić coś sensownego, mimo, że powinnam leżeć w łóżku i się kurować-tak, znów jestem chora. W dodatku do mojego miasta dotarła świńska grypa i lekarze najchętniej pozamykaliby wszystkich chorych w domu. Brzmi to trochę śmiesznie, lecz to niepokojące, że nagle tyle osób choruje i jeszcze ta grypa..

Listonosz dziś urozmaicił mi trochę ten nudny dzień i zostawił w skrzynce dwie koperty. Kopertę z polskimi znaczkami, oraz zastanawiającą, białą, z dziwnym okienkiem. W pierwszej znajdował się uroczy list z pocztówką od czytelniczki mojego bloga, a w drugiej nietypowa kartka z postcrossing♥!

zaraz biorę się za odpisywanie!

tą otwieraną dostałam dzisiaj, a tą z malującą się kobitką kilka dni temu

Zdecydowanie takie rzeczy niesamowicie cieszą!:)

92 thoughts on “news from my mailbox!

 1. u mnie też grypa panuje, ale nie świńska i jak dalej tyle osób będzie chorowało, to robią nam wcześniej ferie xd

 2. teraz tak dużo osób choruje, że aż się boję wychodzić z domu żeby czegoś nie załapać:/
  kartki świetne!

 3. Wydaje mi się czy są małe zmiany na twoim blogu?:P chodzi mi o zmianę miejsca członków twojego bloga.
  pozdrawiam:)

 4. A może jakiś outfit, pewnie nie masz teraźniejszych zdj, bo jesteś chora, ale może jakiś dawniejszy, ktorego zdj nie wrzuciłaś?

 5. Nie martwisz się, że będziesz miała potem mnóstwo zaliczeń spr i kartkowek w szkole i masę lekcji do nadrobienia?

  1. martwię, ale szczerze mówiąc wolę to wyleżeć niż później się męczyć co chwile z jakąś chorobą. a poza tym co to tydzień do nadrobienia:) w 1 klasie technikum musiałam nadrobić prawie pół roku i dałam radę:)

 6. Świetne kartki!
  Też mnie coś złapało i od poniedziałku siedzę w domu. Świńska grypa panuje w moim mieście od dawna i było już kilka śmiertelnych przypadków 🙁
  Zdrowiej!

 7. Też jestem chora i leże w łóżku 🙁 Boli mnie strasznie gardło i mam gorączkę :/
  Zdrówka <3

  charmingcharword.blodspot.com

 8. Ania, dlaczego kategorie na twoim blogu i niektóre tytuły postów są po angielsku skoro jesteś polką i prowadzisz polskiego bloga, a 90% twoich czytelników również jest z Polski? Poza tym masz tłumacza na blogu, dlatego jest to dla mnie takie niezrozumiałe. Rozumiem, że to Twój blog. Po prostu dla mnie np. jest to niewygodne, ponieważ mój dodatkowy język w szkole to franc. i angielski jest dla mnie często niezrozumiały i pewnie nie jestem jedyną osobą, która 'kaleczy' ten język. Co innego jakbyś nie miała na blogu translatora, ale jeśli jest on obecny na blogu to te angielskie wstawki wydają mi się zbędne. Od razu dodam, że nie jestem 'hejtującym' anonimem, po prostu wyraziłam swoją opinię i jestem stałą czytelniczką Twojego bloga;).

  1. Chodzi to, że dla niektórych osób takie kategorie (jak i wstawki angielskie po angielsku w tytułach) są po prostu niepraktyczne;) Ania raz piszę po polsku a raz po angielsku.

  2. o matkooo, no juz nie bylo sie doczego przyczepić. 😛
   ania jest autorką bloga i moze pisac nawet po chińsku

 9. zazdroszczę Ci tej popularności, tych listów i kartek… Również chciałabym osiągnąć taki sukces jak Ty :*
  zapraszam do siebie 🙂
  i-am-butterfly.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.