nie ta pora

Dzisiejszy dzień był dla mnie niezwykle senny. Niemal od rana czuję się jak zombie^^. W sumie nie mam teraz za wiele do napisania, może prócz tego, że wpadłam na kilka pomysłów, o których napiszę dopiero jutro, jak poczuję, że moje oczy są do końca otwarte^^. 

Muszę to znów napisać, ale ta pora roku zdecydowanie płata nam figle. W taką pogodę jaka jest od kilku dni za oknem mój akumulator nieco wysiada. Dlatego wrócę tutaj jutro:) 

Na koniec dodam wygrzebane zdjęcie, po przeróbce HDR. Można ją uzyskać z pomocą programu Dynamic Photo HDR. Osobiście nie lubię bawić się w nakładanie zdjęć, więc zazwyczaj idę na łatwiznę i wrzucam zdjęcia do tego programu.

27.12.2012r.
Dobranoc, 
i niech w końcu przestanie padać!

73 thoughts on “nie ta pora

 1. też od rana jestem jak zombie o jedyne o czym mw tej chwili marzę to jako taka stabilizacja pogody, to co teraz jest za oknem w końcu nas wykończy.
  Świetne zdjęcie *.*

 2. Ja przyznam, że mój dzisiejszy dzien był w miarę fajny, choć na poczatku też czułam się jak zombie, ale poszłam rano na spacer i się rozbudziłam 🙂
  Powoli chyba czuję wiosnę 😀

 3. Przepraszam cię, że ja tak cały czas w komentarzach o postcrossingu, ale mam jeszcze pytanie, jak kliknę w ten kod to na pocztówce mam napisać to co będzie pod nagłówkiem "You should write your postcard to: "?

 4. U mnie dziś cudownie gdyby nie ten wiatr urywający głowę…
  Zero deszczu, +7 stopni 😀
  Aż mnie strzyka na myśl, że zima jeszcze wróci, bo już czuć wiosnę

 5. Ta pogoda jest straszna, ale chociaż dobrze, że dziś już piątek i jeszcze tydzień do ferii;)

 6. U mnie też cały czas pada >.< Przepraszam, że nie zagłosowałam na Ciebie, ale jak przeczytałam tamtą notkę to było już o 10 minut za późno 🙁

 7. na mnie taka zmiana pogody działa źle 🙁 nie dość że czuję się sennie , to jeszcze jestem chora 🙁 nie fajnie uczucie .

  + uwielbiam twojego bloga i jestem tu codziennie 🙂 :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.