niedługo kolejny!

Dzień Dobry. 
Właśnie zaczynamy pakowanie i ostatni raz wychodzimy do centrum. Muszę dokupić kilka rzeczy, a później ruszamy do domu. Teraz wyjątkowo mnie do niego ciągnie. 

Mój wyjazd dobiega końca, ale to nic, bo niedługo kolejny! 🙂

81 thoughts on “niedługo kolejny!

 1. Ładne i ciekawe zdjęcia 🙂 Mam nadzieję że się dobrze bawiłaś i wrócisz jeszcze nad morze :]

 2. Mi jest zawsze strasznie smutno jak muszę wrócić do domu z wczasów. Bardzo szybo przyzwyczajam się do nowych miejsc i potem mi ich brakuje 🙂
  Ale dobrze, że ty się nie smucisz, w końcu wszędzie dobrze, ale w domu mimo wszystko najlepiej!!! 😛

 3. O ile się nie mylę to jeszcze tylko 10 dni i znów będziesz odpoczywać. Zazdroszczę Ci strasznie. A teraz pytanie do wszystkich, którzy pisali, Że Anka jest gruba: GDZIE?! Szczupłe nogi, ładny brzuszek, cała kształtna. Pozdrawiam. :*

 4. Cudowną masz figure! Śliczna jesteś po prostu. Zazdroszczę . 🙂 Pzdr z Kołobrzegu 😛

  1. co nie oznacza, że jest gruba. musiałaś to napisać, prawda?:)Idź się czepiać samej siebie.

  2. A Ty wyżej przestań tak najeżdżać. Ktoś napisał swoje zdanie, nie żeby jej dogryźć. Sam się idź czepiać siebie;)
   Ps. Aniu mówiłaś że nie możesz skakać po operacji a tutaj widzę w najlepsze sobie podskakujesz jeszcze w wodzie, mogłaś się poślizgnąć i upaść..

  3. to były niskie podskoki, a jak zrobisz zdjęcie z dołu wyglądają na wysokie 😉 nie mogę skakać w sensie – siatkówka, koszykówka itp. itd.

 5. Śliczny kostium! od kąd zobaczyłam go rok temu choruję n aniego niesamowicie! tylko cena ok 100 zł jak nie powyżej mnie dostatecznie odstraszyła 🙁 On jest świetnie dopasowany do kazdej sylwetki…uwielbiam jego stanik, jest taki idealny jak własnie ja lubię,:) czy mogłabys mi polecić jakiś sklep z takim własnie asortymentem w miarę niedrogim?

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.