niesamowita galeria

Hej Hej.
Podczas zwiedzania Mediolanu, na placu del Duomo prawie zapomnieliśmy wejść do środka wielkiej i przepięknej galerii Vittorio Emanuele. Co prawda nie stać mnie pewnie na zakup najmniejszego drobiazgu w tym miejscu, ale nie szkodzi, bo ludzie wchodzą tam nie tylko na zakupy, ale po prostu, żeby podziwiać piękne wykończenie i niesamowitą konstrukcję.

Galeria znajduje się dosłownie przy samej katedrze!

weszliśmy tam bocznym wejściem:
pierwsze na co zwróciłam uwagę to niesamowita szklana kopuła! 
Legenda głosi.. żeby postawić nogę na byku i obrócić się trzy razy.. ale czy to ma spełnić marzenie, czy pozwolić na powrót do Mediolanu to nie wiem^^ Hmm.. a może w przyszłości pozwoli to na kupno czegokolwiek w tym miejscu, haha. 
Do następnego! Ciao!

74 thoughts on “niesamowita galeria

 1. Kopuła rzeczywiście robi wrażenie i to na zdjęciu, na żywo musi być jeszcze piękniejsza.
  Piękną mieliście wycieczkę :o)
  Pozdrawiam.

 2. Galeria ma klimat 🙂 dobrze, że chociaż na wystawach sklepowych darowali sobie pokazywanie cen.. bo byłoby dość smutno;P

 3. hej aniu! albo mi się wydaje albo na każdym zdjęciu z tego wyjazdu twój uśmiech bardzo bardzo bardzo słaby :<

 4. A nie czasem podskoczyć trzy razy ? 🙂 Mi wmawiali coś takiego 🙂
  Mogłabym prosić o tutorial twojej fryzury ? :3 zakochałam się w tej grzywce aww :3

  1. to są poziomy ogólnoświatowe 😛 elementary, preintermidiate, intermidiate etc 😛 więc jaaak?

  2. nie ma u nas czegoś takiego każdy leci z tym samym materiałem z jednej książki, w której raczej jest wszystko pod maturę

  1. Jeżeli piszesz coś takiego to świadczy TYLKO O TOBIE, i o tym jaka/ki jesteś PŁYTKI i ŻAŁOSNY. – Tak. Inaczej nie da się opisać. PUKNIJ TO TY SIEBIE W GŁOWĘ I POMYŚL ZANIM NAPISZESZ COŚ TAK CHOREGO.

  2. o ludzie, litości! nie mogę czytać takich rzeczy, jak można coś takiego pisać! To, że Ciebie drogi anonimie ktoś "popukał" i zostawił, to nie znaczy, że z Anią i Dawidem będzie tam samo! Są szczęśliwi i niech tak zostanie jak najdłużej. A to, w jaki sposób spędzali tam czas to ich własna, prywatna sprawa!

 5. Świetne zdjęcia jak zawsze 🙂
  Poza tym mam małe pytanie 🙂
  Ankyls ty masz kilka par butów emu tak? Sama zastanawiam się nad ich kupnem ale nie oryginalnych tylko takich zwykłych. Chciałam się ciebie zapytać czy nadają się na zimę? Przemakają?
  Z góry dziękuje za odpowiedź :*

 6. to jest tak, że robi się coś takiego na szczęście.. wystarczy tam "zakręcić" nogą- nie umiem znaleźć odpowiedniego słowa 😀

  mąż mojej siostry mi o tym opowiadał (jest Włochem), kiedy byłam w Mediolanie:)

 7. Mam pytanie,odpowiedz jeżeli możesz.!
  Czy spałaś z Dawidem w tym samym pokoju.?
  Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.!:)

 8. Moglabys na samym końcu wstawić zdjęcia z hotelów czy gdzie tam się zatrzymywaliście? Jak macie :3

 9. Przejrzałam mnóstwo Twoich wpisów i jestem pod wielkim wrażeniem. Chciałabym pisać tak świetnie płynnie jak ty. Ale niestety nie wszyscy tak potrafią.
  Świetny blog. Godny uwagi i polecenia.

 10. byłam w Mediolanie w galerii Vittorio Emanuele jest tam pięknie! 🙂 i byłam również w katedrze Duomo i udało mi się wejść tam na dach! niesamowite widoki! żałuj, że tam nie byłaś

 11. Cześć!
  Uwielbiam twojego bloga, baaardzo często na na niego zaglądam i tak sobie właśnie oglądam zdjęcia jakie dodawałaś w ostatnim czasie.
  I mam takie pytanie, czy mogłabym dodać twoje pierwsze zdjęcie *z tego postu* do mojego bloga ? Uważam, że jest świetne :D! Oczywiście napiszę kto był autorem zdjęcia : ))
  Jeśli nie pasuje ci to, to nie ma problemu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.