niespodzianka

Witam 🙂
Jestem wykończona.. Dziś był tak męczący dzień.. Choć nie ukrywam, że bardzo miły 😉
W szkole zleciało raz dwa, w tym próba poloneza na bal 😀 Ale miałam buz, nie umiem wyczuć tego rytmu 😀 I mi się wszystko myli, najbardziej tylko podobają mi się te przejścia XD I jak wszyscy się w głowe uderzają, lub potykają o kogoś nogi 😀 ha!
Po szkole spotkałam się na chwile z Arturem i .. dostałam różę;o tak o 😉 Piszę o tym, bo to mnie bardzo ucieszyło i nadal mam rogala na twarzy 😉 Nie spodziewałam się tego 😉 I byłam miło zaskoczona ;). No a o 14 dentysta.. tzn 14.40 bo tyle czekałam jeszcze.. Dostałam tak silne znieczulenie, że dopiero pół godziny temu przestało działać. A cała lewa strona twarzy mnie tak boli .. 😡  Jeszcze umawiałam się na sesje, obgadywałam godziny miejsca itd, i dlatego też wcześniej tu nic nie pisałam. Nie mam siły. 
mm:)
Powiedzcie mi która dziewczyna nie lubi dostawać od chłopaka kwiatka ? Jest to miłe, oczywiście jeśli się o to nie prosi, i jest to niespodzianką 🙂 Wydaje mi się, że każda z dziewczyn lubi być rozpieszczana przez swojego chłopaka. Są to miłe gesty, które jak najbardziej nas cieszą:)
Chłopak powinien traktować dziewczyne jak księżniczke, to on powinien się starać bardziej. A nie na odwrót. Co to za chłopak któremu trzeba przypominać o róży np. na dzień kobiet. O nie, o tym to powinien sam pomyśleć. 😉  No chłopcy brać się do roboty i dbać o swoje kobiety ! 🙂
__
Jutro obcinam trochę włosy 😉
a teraz chyba idę spać, bo umieram ze zmęczenia.
Dobranoc!:)

One thought on “niespodzianka

 1. w końcu doczytałam się jakiegoś posta o Twoim(?) chłopaku 🙂 znaczy, takie dłuższego posta, bo gdzieś tam się jego postać przewija.

  a takie niedyskretne pytanie – jak się poznaliście i ile jesteście już razem? nie chcesz nie musisz odpowiadać, albo możesz napisać mi na maila 🙂 – camille@autograf.pl

  pozdrawiam,
  http://www.peugeotcikowa.blogspot.com/
  Znajdziesz mnie również tutaj:
  http://www.facebook.com/pages/PeugeotCikowa/148841288544832
  ;*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.