nożyk ninja

Hej Hej.
Siedzę w kuchni i za chwilę zaczynam porządki. Chcę to zrobić dzisiaj, żeby weekend mieć wolny i spędzić go poza domem. Swoją drogą istnieje też kilka dodatkowych powodów takich jak zbliżające się święta, czy.. to, że poginęły wszystkie magnesy z lodówki i szukam ich już od tygodnia^^ haha, ale nie tylko one.. wiele innych rzeczy ginie gdzieś i nie można ich znaleźć. Myślę, że porządkowanie poszczególnych szafek, koszyków itd. rozwiąże ten problem!

A co do samych magnesów, to znalazłam ciekawe magnesy na lodówkę, które nieco różnią się od pozostałych jakie widziałam! Otóż są to nożyki ninja, które niemal ”wbijają się w lodówkę”! Silne przyciąganie sprawia, że nożyk wygląda bardzo realistycznie!

by Design Afterain

61 thoughts on “nożyk ninja

  1. Zanim przeczytałam notkę i popatrzyłam na te zdjęcia pomyślałam, że ktoś naprawdę wbił noże w lodówkę, tylko nie mogłam ogarnąć po co miałby sobie psuć meble, no ale okey, ja jestem nieogarnięta.
    U mnie też ciągle giną różne rzeczy, ale jakoś nie mogę się zebrać na większe porządki chociażby w swoim pokoju. I tak będę do nich zmuszona – w końcu niedługo święta…
    Pozdrawiam!
    Martyna ;*
    http://choreografiaszczescia.blogspot.com

  2. jak nagrywałas filmik w ktorym pokazywalas usamimi czy jak to się tam nazywa, te w kwiatuszki i kropeczki, to nagrywałaś go sama? jeżeli tak to jak to zrobiłaś że w trakcie filmiku aparat sam Ci ostrzył na dane obiekty? np. z Ciebie na kokardki które pokazałaś i potem znów na Ciebie? myślę, że wiesz o co mi chodzi^^ liczę na odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.