od małego

Hej!
Nasi goście pojechali jakiś czas temu, a ja dopiero niedawno przyszłam do swojego pokoju i na chwilę się położyłam, a dopiero teraz zajrzałam tutaj na dłużej:)

Dzisiaj wyjątkowo sushi mi nie podeszło, ale to zapewne przez mój ból gardła, jednak znalazł się ktoś chętny na moje miejsce.. mianowicie moja siostra! Haha. A tak poważnie to Karolina zaczęła się dobierać do pałeczek, które leżały na stole i tak bardzo jej się spodobały, że nie chciała ich oddać!

 Ledwo trzyma widelec, a już od małego bierze się za pałeczki!^^

Idę zrobić sobie herbaty i zaplanować przyszły tydzień:)
Bye, bye!

98 thoughts on “od małego

  1. Boże… a czy po szkole nie ma się wolnego czasu?? Szkoła nie zajmuje 24h. A nawet jeśli nie będzie chodzić to co?

  2. no wiesz jak się ma na dpopołudniową zmianę to się nie ma wyjścia żyć innym rytmem, więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj 🙂

 1. Z czego masz jedynkę na półrocze? Nie jest ci trochę głupio? ;( Mam nadzieję, że wyjdziesz z tego ; D

  1. chyba każda nauczycielka od Niemieckiego ma podobny stosunek do uczniów. kiedy uczyłam się jeszcze tego języka to też sztuką na lekcji było dostać chociaż 3! ;D

 2. siostra kochana 😀
  w jaki sposób planujesz sb tydz ? tzn odnoscie szkoly czy wolnego czasu ?:D

 3. Bardzo lubię posty, w których pojawia się Karolinka:-)
  To bardzo sympatyczne czytać o Twoich relacjach z siostrą. I to zarazem niesamowite:-) Ty 18tka i siostra 'malutka':-) Ile jest między Wami różnicy?

  Ja mam siostrę 10 lat młodszą i też zawsze ja faworyzowałam. Zresztą do tej pory ją faworyzuję, choć obecnie jest w Twoim wieku:-) Także wiem, jak fajnie jest mieć takiego malucha w domu, znaczy się pamiętam – cała radość:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.