od Sami

Hej Hej!
Wczoraj spotkałam się z Sami, która rysuje mi (z nudów jak to podkreśla) nagłówki 😉
Samanta ma niesamowity talent i z każdym jej rysunkiem jestem pod większym wrażeniem. Spotkałyśmy się i dała mi kilka rysunków, które wykonała. Nie będę tu po raz setny jej chwalić, ale kurczę-masz talent dziewczyno!

Samanta prosiła mnie, żebym przekazała, że nie robi rysunków na zamówienie, nawet za zapłatę. Robi je kiedy ma wenę i ochotę 🙂 – Ja sama jestem zaskoczona kiedy mi jakieś wysyła! To tyle. 
Jestem teraz bardzo zajęta i nie mam czasu odpisać na wszystkie komentarze z poprzednich postów, zaakceptuje je później, papa! 

82 thoughts on “od Sami

 1. jaki śliczny portret !!! ja cche sobie zamówić jakiś :). sama sobie nie potrafię nareysować a po za tym kilka lat nie malowalam 🙂

 2. ma ogromny talent, ale właśnie do takich szkicowych, ołówkowych (jak to się zwie xd). nagłowek średnio podobny od Ciebie :).

 3. Nie powinnam do tego wracać, ale bardzo się nad tym zastanawiam … Czemu miałaś tą operację ? 🙁
  Przepraszam, ale to pytanie mnie dręczy od tego momentu aż o tym tu napisałaś, a to już szmat czasu.
  +
  UWIELBIAM :*

 4. Naprawdę dziękuję Ci za komentarz :* Twój blog jest tak popularny, świetny, ciekawy i niesamowity. Dziękuję :*

  Ps. Super obrazek : P

 5. ma do Cb pyatnie, mogłabyś któregoś dnia pokazać nam nie przerobione zdjecie (tylko podpisane oczywiśćie) a nastepnie to przerobione? jestem bardzo ciekawa jaka jest różnica 😉

  czekam na opd 🙂

 6. mnimalna bo staram się nie przerabiać za dużo, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Czasami już jak jakieś bardziej się wczuwam to przerobie bardziej.

 7. ale to jak by co, jakbyś miała czas to przerób jakos tak bardziej i chyb a wiesz co dalej ;d

  co Ty na to??

 8. Świetnie rysuje 😉 Ale poprzedni nagłówek podobał mi się bardziej.
  Ona jest samoukiem, czy chodzi do jakiejś szkoły, na kursy czy coś w tym stylu? ;p

 9. Bardzo podoba mi się Twój blog. Jest niesamowity. Masz ładny styl pisania. (Zazdroszczę Cie tego ; ) ) Czytam go dopiero od niedawna, a juz traktuję go jako obowiazkową lekturkę ( przyjemną lekturkę). Z tego, co zdąrzyłam zauwazyć to wychodzi na to, że jestes optymistką. Powiedz, jak Ty to robisz, że jesteś tak pełna radości zycia ? Masz na to jakis przepis ?

  Chciałam się jeszcze zapytać, czy masz jakies kompleksy? Jeśli tak, to jak sobie z nimi radzisz ? ; >

 10. mój Karolek miał białaczkę. Jednak trzymał się najdłużej. Na miejscu wypadku zginął Magik – ten, który go spowodował. W szpitalu Kuba. Na końcu Karol. Tak miało być..

 11. No ogromny talent:) Zazdroszczę!
  A co do komentarza u mnie kapelusik kupiłam w takim zwykłym sklepie u mnie:D ale takie podobno ostatnio były H&M były powinny jeszcze być 😀

 12. Takiego optymizmu nauczył mnie pobyt w szpitalu choć nie ukrywam, że zawsze chodziłam z głową w chmurach i starałam się nie dopuszczać do siebie złych myśli. Chociaż jak każdy miewam złe dni 🙂
  Pewnie, że mam kompleksy ! Nie lubię w sobie kilku rzeczy, ale staram się kierować tym że każdy człowiek ma wady i zalety, i nie każdy jest idealny. Trzeba cieszyć się z każdego dnia ! Życie jest zbyt krótkie;)

 13. Oj no co Ty 😀 ale żeś mi tu niespodziankę sprawiła :O cały post o mnie :ooo szok! 😀
  Jaki tam talent.. ;d :)) z chęcią sobie Ciebie rysuję 😀
  :**

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.