okulary

Za chwilę rozpoczynam całonocny seans z laptopem na kolanach. Złapałam jakąś wenę na oglądanie filmów. Muszę tylko zejść po coś do schrupania:) 
Ostatnio wspominałam, że połamałam kolejne (moje ulubione) okulary przeciwsłoneczne. Udało mi się kupić jedne: zwykłe czarne, a dziś kupiłam okulary o moim ulubionym ‘kroju’. Dodatkowo spodobała mi się ich barwa, nieco przypominająca dawne okulary mojego dziadka^^, może dlatego od razu je kupiłam. 

H&M – 24.90zł


Bye, bye!

88 thoughts on “okulary

 1. Nie boisz się, że takie okulary mogą nie mieć odpowiedniego filtra UV?:P polecam sprawdzić u optyka:)

  1. No nie wiem czy takie 'oj tam':) w przyszłości może się to negatywnie odbić na stanie Twoich oczu

 2. Są świetne też lubię taki styl okularów.
  Będąc ostatnio w galerii nie zauważyłam ich, a do galerii mam dosyc daleko :<

 3. okulary fajne ale niestety mi by nie pasowały.
  Zastanawiam się tylko czy są z filtrem bo ostatnio też kupiłam dość tanie okularki i siostra mi zrobiła kazanie na temat ich szkodliwego działania na moje oczy. 😀
  aaaaaah na wszystko teraz trzeba uważać!

 4. Aniu, jak z konkursem? niedawno wspominałaś o jakimś ;>.
  Przepraszam, że ponaglam ale z chęcią wzięła bym udział 😀

  1. tylko szkoda że dostaniesz pieniądze od firmy która zleciła Ci ogłoszenie konkursu; i nie mów że nie zarabiasz na blogu …

  2. skąd Ty możesz wiedzieć? Nie dostaje się pieniędzy za zrobienie konkursu;) oni tylko fundują nagrody, a nie dają mi za to pieniądze. Ile Ty masz lat, że takich rzeczy nie wiesz?:)

  1. nie potrafię odpowiadać na takie pytania, ponieważ dodaję posty na tyle często i kiedy tylko mogę, że naprawdę nie trzeba mnie o to pytać:)

 5. nie żal Ci wydawać aż 25zł na okulary? ja za 25zł ostatnio kupiłam 2 bluzki;) a tak btw to jakie obiektywy do aparatu bierzesz do Bułgarii? a może masz zamiar kupić sobie jakiś? jaki byś chciała mieć:)? mam nadzieję, że odpowiesz;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.