Oslo Fjord

Nasz ostatni przystanek w Norwegii-Oslo Fjord. Zrobiliśmy krótki postój na tarasie widokowym, aby zobaczyć stolicę jeszcze z innej perspektywy.

Widok stamtąd jest naprawdę niesamowity. Dopiero tam widać jak wielkie jest Oslo. Można nawet zauważyć skocznię Holmenkollen!

Bye, Bye Norway!

82 thoughts on “Oslo Fjord

 1. Jezu.. Jak bardzo chciałabym kiedyś znaleźć się w Norwegii.. Może kiedyś tak się stanie? 😉 A ostatnie zdjęcie mnie urzekło 🙂

 2. Ech, wybacz, ale nie będę czytać Twoich postow ze Skandynawii. Umarłam z zazdrości po obejrzeniu kilku zdjęć. Cudownie tam i widzę, że pogoda Wam się trafiła piękna.

 3. Ale Ci zazdroszczę tej wycieczki 🙂 To piękne miejsce, a Twoje zdjęcia przedstawiają je w jeszcze lepszym świetle. Mam nadzieję, że jeszcze kilka zdjęć znajdzie się na blogu 😉 Fajnie, że piszesz, nawet w czasie wyjazdu, to miłe, że tak dbasz o czytelników 🙂

 4. zdjęcie, które dodałas na instagrama z Dawidem jest cuudowne, nie moge się napatrzeć! 🙂

 5. Jezioro otoczone wzgórzami…takie widoki to są i w Polsce.
  A gdzie fjordy, Droga Trolli, Jotunheimen, gdzie przez 2 godziny jazdy nikogo nie mijasz….?Tego, co najpiękniejsze w Norge nie widziałaś.
  Kaśka

  1. dlaczego masz do mnie pretensje, że tego nie widziałam? byłam uzależniona od kogoś kto tam mieszka, nie mogłam sobie jechać gdzie mi się podobało.. ja się cieszę, z tego co zobaczyłam i póki co tyle mi wystarcza.

  2. Ona nie ma do Ciebie pretensji, tylko stwierdza, że nie widziałaś, tego co w Norwegii jest najpiękniejsze. Fakt faktem, Norwegia słynie z fiordów :).

  3. zabrzmiało jak wyrzuty 😉 wiem o tym, przecież w regionie Oslo też są fiordy (nawet w tytule posta to uwzględniłam, bo cała ta zatoka nosi taką nazwę). Do tych sporych fiordów mieliśmy ponad 500km..

 6. Aniu!Proszę o pomoc! Jak dodać ''zakładkę'' z boku o Facebooku…że można na blogu polubić twoja stronę na fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.