piękny zapach

Hello!
W szkole było bardzo męcząco, ale wreszcie nadszedł upragniony weekend! Dlatego od razu jak tylko zjadłam obiad zabrałam manatki i pojechałam do Dawida.
Wracając do szkoły, to nie wiem po co uczyłam się pół nocy na polski, bo okazało się, że nie muszę odpowiadać. Ale całkiem dobrze poszedł mi sprawdzian z turystyki i kartkówka z angielskiego^^. Niestety zawaliłam kartkówkę z chemii:( Poprawię w poniedziałek, teraz muszę odpocząć!

Po tym ciężkim tygodniu Dawid zrobił dla mnie małą niespodziankę. Kiedy weszłam do jego pokoju poczułam piękny zapach bzu i konwalii. Dostałam taki bukiecik:)

 Mm, to naprawdę poprawiło mi humor:)

Obejrzeliśmy też po raz któryś mój ulubiony film Taxi 4, opychając się przy tym chrupkami^^.
 trochę mnie^^

Teraz muszę kończyć! Napiszę później:)
Udanego weekendu!

65 thoughts on “piękny zapach

  1. Bzy i konwalie to moje ulubione kwiaty. Masz szczęście ze swoim chłopakiem, że sprawia Ci takie drobne przyjemności 🙂

  2. Śliczny bukiecik 😉 Miałam konwalie, jak szłam do komunii. ;D Śliczne zdjęcie i tobie również życzę udanego weekendu ! Pozdrawiam .

  3. oo tak! Moje ulubione kwiaty i najpiękniejszy zapach- konwalie. 🙂
    Zjadłabym teraz frytki.. Grr 😛
    Pozdrawiam! 🙂

  4. gdzie w tomaszowie kupiłaś formy do ciast, z jakich przepisów korzystasz? i co wgl. potrzeba z przyrządów do tego. proszę o pomoc. bd. wdzięczna. może pytania żałosne, ale ja jestem zielona, rozpoczynam naukę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.