pierwsza lepsza

Po kolejnym minięciu dworca centralnego w końcu skręciliśmy w jedną z uliczek, bo stwierdziliśmy, że i tak się odnajdziemy, bo wszystkie drogi i tak prowadzą do dworca^^. 
Kiedy się tam znaleźliśmy weszliśmy do pierwszej lepszej knajpki, która miała naprawdę zachęcające i trochę romantyczne patio. Byliśmy tak głodni, że zamówiliśmy jakąś pizzę, która wcale nie była zbyt dobra, albo to przez przyzwyczajenie do tych polskich.. zdecydowanie się różniła!
przed knajpką można wypożyczyć rower!

Jednym plusem był klimat miejsca, oraz to, że Dawid został nieco naciągnięty przez jakiegoś sympatycznego pana niewłoskiego pochodzenia^^ I takim sposobem dostałam 3 piękne róże♥

64 thoughts on “pierwsza lepsza

  1. Włoska pizza jest najlepsza! Niestety polacy przyzwyczajeni są do tej pompowanej amerykańskiej i mało komu smakuje prawdziwa pizza. Ja jednak uwielbiam 🙂
    Czekam na dalszy ciąg relacji!

  2. Tacy to krętacze chodzą.. Co zrobić. Ja jak kiedyś byłam w Wenecji z klasą, to koledzy rb zdjęcia tym ludziom, to stoją jak posągi i się nie ruszają. Później ich chyba przez pół miasta gonili, bo chcieli za zrobienie zdjęcia kasę :D:D.

  3. A mnie zastanawia fakt dlaczego zamiast cieszyć się miejscami, które odwiedzasz i czasem spędzanym z Dawidem to czas zajmujesz przerabianiem zdjęć i dodawaniem tutaj wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.