pierwszy dzień, stare tradycje

Witam wszystkich!
Jak minął wam pierwszy dzień szkoły? Bo mi całkiem przyjemnie;) Lekcje organizacyjne, dwie godziny nudzenia się w szatni i przed pierwszą koniec lekcji!

Jak to zazwyczaj bywało w ubiegłym roku szkolnym, zaraz po szkole pojechałam z Weroniką do mnie, a później do centrum. Załatwiłam jedną ważną sprawę-wreszcie. Weszłyśmy też do jakiegoś sklepu, a potem usiadłyśmy Pod Arkadami. (Które kilka miesięcy temu mocno ucierpiały w pożarze.) Co z resztą można zauważyć na moim zdjęciu, a konkretniej po naczyniach.. Mam nadzieję, że niedługo odżyją!

tradycyjna kawka♥

Muszę lecieć jeszcze coś załatwić, do później! 

65 thoughts on “pierwszy dzień, stare tradycje

 1. mój pierwszy dzień genialny, najpierw zaspałam, spóźniłam się do szkoły a później na dwóch lekcjach usnęłam 😉

  1. Tak malutko ! chociaż przy 157 cm i 40 kilo to w sam raz 🙂 ja mam 163 cm i ważę tyle niestety 😉

 2. Bardzo ładnie.:*
  Mam pytanie.:) Jak wchodzisz na blogger.com to najpierw czytasz blogi innych czy najpierw piszesz notkę na swojego bloga?:)
  Proszę odpisz jak najszybciej.:* Czekam z niecierpliwością.;)
  Pozdrawiam! ♥

 3. Ja miałam 6 lekcji. Przed 14.00 byłam w domu. A rok szkolny zaczęłam od polskiego ♥ Świetne zdjęcie. Takie jeszcze bym powiedziała, wakacyjne. Mhmm, kawa ♥

 4. Super bluzka. Ja spędziłam dzień bardzo przyjemnie, choć trochę sennie. Nie mogę się przyzwyczaić, wydaje mi się jakby to był jednorazowy wypad.

 5. no dzisiejszy dzień w miarę luźny u mnie.
  Ale jutro już się zacznie coś czuję 😉
  Kawka, ja dzisiaj zmieniłam i wypiłam gorącą czekoladę zamiast kawy :0

 6. u mnie okropnie. Lekcje od 10 ale do 15. Nie dość, że ma dziś urodziny to jestem niewyspana, przez cały czas w szkole bolała mnie głowa i nie umiałam się skupić, nie było lajtowych lekcji tak jak zawsze były organizacyjne to nie było. Nauczyciele już przerabiają materiał. Moje nowe spodnie zostały poplamione markerem, zgubiłam klucze od domu. Totalna masakra. gdyby to wszystko wydarzyło się w normalny dzień to okej, ale jeszcze w moje urodziny…

 7. A ty grube masz włosy? Bo kiedyś jak miałaś zdjecie w krótkich to wydawało się, że są chude, a jak masz dłuższe to wyglądają na grubsze. Jak to jest w końcu? ; ))

 8. zazdroszczę ci, że chodzisz już do technikum i masz w miarę normalne godziny lekcji… u mnie zaczęła się 3 klasa gimnazjum i siedzimy w szkole do 15 jak nie dłużej 😡

  1. wiesz ja chodzę do liceum i mam lekcje do 17 i 16 a najszybciej koncze o 15,20 więc nie ma co zazdrościc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.