po raz pierwszy!

Czas pokazać moją pierwszą pozytywnie zakończoną pracę z tipsami! 
Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki ledwo co udało mi się uzyskać. Nie sądziłam, że zdobienie sztucznych paznokci jest trudniejsze od zdobienia naturalnych:O. Zajęło mi to sporo czasu, ale warto było się trochę pomęczyć, bo takie własnej roboty cieszą znacznie bardziej niż gotowce! 
chciałam uzyskać nieco koronkowy efekt.

Myślę, że jak na pierwszy raz całkiem nieźle mi wyszły^^. Szczególnie mam na myśli malowanie wzorków, co było niezwykle trudne, bo robiłam to zanim przykleiła tipsy do paznokci! A czarny lakier okazał się niezbyt dobry, bo nie dało się go ładnie rozprowadzać;(. 

107 thoughts on “po raz pierwszy!

 1. A na jaki czas masz ustawione? Chodzi mi o to że masz normalny czas dodania posta czyli 19:56 a u mnie jakbym dodała teraz byłaby 02:56… Na jaki czas ustawiłaś?

 2. gratuluje talentu plastycznego:O z moimi drżącymi rękoma to na paznakociach byłaby czysta abstrakcja,a tu proszę-arcydzieło:)

 3. fajne, fajne 😀 jak chcesz robić takie bardziej zaawansowane wzory pomyśl o stempelkach do paznokci 🙂 co prawda ja Ci nie pomogę – nie miałam okazji korzystać z tego, ale zastanawiałam się nad zakupem,ale potem nie miałam kasy, zapomniałam i tak wyszło 😛

 4. moglabyś napisać jak je po kolei robiłaś? cudowne;) skąd wiedziałaś jak to tak idealnie zrobić?

 5. Podoba mi się,że efekt jest naturalny,a paznokcie nie wyglądają jak typowe tipsy ^^ Korzystałaś z jakiegoś tutorialu,miałaś jakąś inspirację?Czy sama to wymyśliłaś? ♥

 6. wow ! ja u prawej ręki nawet zwykłym lakierem nie umiem sobie pomalować paznokci;pp masz talent ! 🙂

 7. Bardzo ładne te paznokcie, ale czy nauczyciele nie mają nic przeciwko kiedy chodzisz w takich do szkoły ?

  1. bo w gastronomiku tak jest. 😀
   chodzą jak chcą, czy to w miniowkach czy w pazurach czterocentymetrowych (nie mowie, ze te takie są).
   w normalnym liceum nie pozwoliliby na coś takiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.