Po Suficie.

Dobry !
Wczoraj w drodze powrotnej postanowiliśmy zatrzymać się w Szymbarku. Jakiś czas temu pisałam na blogu o domku, który stoi do góry nogami, właśnie w tej miejscowości (click). No i udało mi się go zobaczyć! Pierwsze co to właśnie poszliśmy do niego, aby nie stać za długo w kolejce. Szybko poszło, a w międzyczasie lunął na nas deszcz. Jednak po dwóch minutkach przeszło i znów się rozpogodziło!

Zanim zaczęło padać;

Kiedy weszłam do środka zaczęło mi się kręcić w głowie! Jednak dopiero na górze domku to mocniej odczułam, kiedy szłam przy linkach zarzucało mną na wszystkie boki, haha.

zdjęcia nie są odwrócone ! 
Z tyłu.
Bardzo mi się tam podobało! Usłyszałam też kilka różnych języków świata. Rzadko zdarza się spotkać taki domek, więc ludzie są tego ciekawi. Awesome:) 
Później dodam więcej zdjęć z Szymbarku. 
Pa!

92 thoughts on “Po Suficie.

 1. haha ojczym mi o tym domku opowiadał xD . to prawda ze lozko jest na suficie czy tam stół ? znaczy na podłodze ale patrzy sie w góre zeby to zobaczyć ;p

 2. Też tam byłam ; ) Mi niestety nie udało się zrobić zdjęć w środku bo jak najszybciej chciałam wyjść ; D Jak zawsze fajne wyszłaś ; )

 3. przepraszam, że tu piszę i wg ale wiesz może jak zmienić hasło na blogspocie :>
  a takie domki są fazerskie ;d

 4. Chciałabym tam pojechać! Podobny widziałam kiedyś na jakiejś stronie internetowej i słyszałam o nim od taty, ale jakoś nigdy nie było okazji. 🙂 Pozdrawiam.

  messrose.blogspot.com

 5. Własnie ostatnio próbowałam wyciągnąć tatę tam (zwłaszcza, że z Bydgoszczy wcale tak daleko nie jest), ale póki co mi się nie udaję :))

 6. Genialny jest ten dom 😀 Byłam tam kilka razy i za każdym nie mogłam normalnie równowagi utrzymać w środku, hahah 😀

 7. Ten domek jest super ! Byłam tam na wycieczce klasowej.. 😉

  codziennie czytam twojego bloga , wszystkie notki ! Jesteś niesamowita ;] Chciałabym mieć takiego cudownego bloga.

  Jak ci się podobało na wakacjach ? 😀

 8. Ten domek jest super , byłam tam na wycieczce szkolnej. 🙂

  Twój blog jest super , codziennie go czytam , wszystkie notki ! Jesteś niesamowita 😀
  Też bym chciała taka być.

 9. Ja tam byłam kilka lat temu i było super! Tak strasznie byłam ciekawa jak jest w środku że na samym wstępie prawie glebe zaliczyłam, ale to nic bo warto było ;D

 10. również w nim byłam kiedyś, jakoś od razu po budowie, naprawdę świetny 🙂 jak chciało się wejść na górę (czyli na dół;d) to nieźle się chwiało i kręciło w głowie 🙂 ale wrażenia są!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.