podstrony.

Hej!
Pewnie już zauważyliście, że dodałam nowe gadżety na bloga:)
Takie małe ułatwienie, tak jak i kategorie, które wciąż edytuję. Stare notki, są niestety w większości do edycji, ponieważ, są albo złe daty, albo nie wyświetlają się zdjęcia.
Powoli będę to naprawiać.

Nawet nie wiem jakie jutro mam lekcje. Zapomniałam ostatnio zapisać, i z tego wszystkiego nie mam pojęcia jaki nauczyciel przyjdzie..  Wiem, jedno-muszę się wyspać.

W przyszłym tygodniu może wybiorę się do kina, tylko jeszcze muszę pomyśleć na co. . A wiecie, że w Japonii ceny biletów w kinach idą od 40zł w górę? :O
Dobranoc!

25 thoughts on “podstrony.

  1. Ankyl pomożesz?
    Chciała bym iść do gimnazjum do Warszawy około 36 km. Mam na oku między innymi klasę filmową lub teatralną. Zastanawiam się jak namówić rodziców, mama mówi że to za daleko. Dodam jeszcze że te gimnazjum do, którego mam iść dobre nie jest i jest duża szansa że będę mnie gnębić.

  2. Hmm.. W sumie mnie mama nie chciała puścić do liceum 20 km od mojego miasta.. Żadne argumenty nie podziałały. Nie umiem Ci pomóc;(

  3. bardzo, zwłaszcza, że ostatnio trudno było mi znaleźć jakieś perełki.. Coraz częściej zamiast oryginalnych ubrań zaczynają pojawiać się nowe kolekcje ze sklepów lub ostatnie jakie były..

  4. a więc ty masz zawsze inne lekcje? ja mam indywidualne i mam plan, który się powiela co tydzień ;p.

  5. Sala Samobójców! 😀 teraz mają też wejść Piraci z Karaibów no i ja osobiście ciekawa jestem filmu "Jestem Bogiem" 😀 /rox.

  6. no to niezle tam drogo;oo już lepiej kupic sobie plazme na cala ściane i ściagać filmy z neta ;d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.