poniedziałek.

Dzień Dobry!

Obudziło mnie słońce, które padało mi centralnie na twarz. Wstałam jak poparzona i zaczęłam sprzątać, w rezultacie nawet nie doszłam do kuchni, żeby zjeść śniadanko. A niedługo matma. 
Życzę wszystkim miłego i pogodnego dnia;)! 


więcej fotek z tamtego dnia (click)

Bay!

40 thoughts on “poniedziałek.

 1. Aniu czy gdyby stali czytelnicy komentowali wszystkie lub chociaż większość postów dodawałabyś częściej notki ??? Bo i tak odpisujesz na wszystkie komentarze<3

 2. dodaję się do obserwatorów 😉
  świetny blog, przeczytałam wszystkie posty, od początku powstania bloga ;p
  nienawidzę poniedziałków, bo potem trzeba jeszcze przebrnąć przez cały tydzień wczesnego wstawania
  -.-

  ładne zdjęcie! <3

 3. Piękne jest to zdjęcie:P
  A mówiłaś,że kupiłaś aparat to kiedy dodasz zdjęcia pokoju? Bo ja też nie mogę się doczekać.
  "__"

 4. zdecydowanie jestem na tak co do powyższego komentarza, czytelnicy do roboty! komentujcie, a Ty Ankyl dawaj częściej posty i więcej filmików:)!

 5. japońskie też ładne 😉 . ja mam chinskie . lecz jak będziesz szukać znakó do tatuażu nie szukaj na internecie bo wiem po moich wyszukiwaniach albo są nieprawdziwe i znaczą zupełnie co innego albo są z reguły uproszczone .

  jak ja znalazłam to poszłam do kumpla który mi robiłtatuaż i na szczęscie zna chińskie znaczy znaki 🙂 wie jak wyglądają poszczególne znaki i poprawił mi jeden .

  nieznajomość znaków albo nie umiejętność obcego jeżyka prowadzi do pomyłek . potem jest zezamiast kocham cie wychodzi kurczach z ryzem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.