powróciły chęci

Witam wszystkich!
Można powiedzieć, że po tych rekolekcjach troszkę odpoczęłam od szkoły. Dzisiaj postanowiłam zostać w domu i zabrać się za naukę na poniedziałek. (Z resztą.. gdzie wyjść w taką pogodę?-.-) Często piszę, że się uczę czy coś w tym stylu, przez co wyglądam na wzorową uczennicę^^ haha, niestety nie ma lekko. Zwykle nauka zajmuje mi mało czasu, najwięcej-motywacja, żeby otworzyć książki. Z tym jest najgorzej:D Właśnie dziś wstąpiły we mnie ogromne chęci!

Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy pytali mnie o to czy będę dodawać nowe filmiki. Dawid pomógł mi znaleźć odpowiedni program, dzięki któremu będę mogła szybko zmieniać format, na taki, żeby móc przerobić filmiki w Windows Movie Maker (na dzień dzisiejszy nie posiadam innych programów^^). Także, myślę, że niedługo pojawią się jakieś filmiki:)

Dzisiejsze:
Mistrz drugiego planu♥ Z pozdrowieniami od Ankyla i Karoli^^ 

PS. Cieszę się, że spodobał wam się post dotyczący podróży! 

79 thoughts on “powróciły chęci

 1. Jak zaczynalaś na blogu ? Czy rozpowszechniałaś link do niego na różnych portalach ? Ja zupełnie nie wiem co robić , żeby zdobyć choć trochę czytelników 🙁

 2. Pisze krótko to się jej czepiacie, pisze długo, to większość nie przeczyta zdania, tylko skomentuje zdjęcie o,o, na prawie dwadzieścia komentarzy może z cztery osoby wspomniały coś o tekście zawartym w poście. Dlatego błagam was jak Ankyls pisze jedno zdanie to przestańcie się jej czepiać. Mnie już by się dawno odechciało jakby każdy tylko zdjęcia widział.

  Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie i powodzenia w nauce.
  Koleżanka z miasta.

 3. też tak mam:d.
  mnie nie da sie zachęcić do nauki, jak się uczę mam takie same oceny, więc wole w ogóle się nie uczyć, bo jest taki sam efekt 🙂 ,czyli 3,4,5 😡

  też chciałabym mieć taką malutką siostrzyczkę 🙂

 4. Aniu, powiedz mi, masz jakiś dobry sposób na uczenie się? Próbowałam już chyba wszystkiego…

  1. ja robie dokładnie tak samo ;p do tego zawsze pisze starannie i zaznaczam cienkopisami, zakreślaczami czy czymś w ten deseń bo jestem wzrokowcem i mi to zdecydowanie pomaga ;]

  2. coo ? na pewno nie umiesz po jednym razie …. ile czasu zajmuje Ci nauka na sprawdzian ? jak się uczysz teorii to na blachę czy własnymi słowami ?

  3. umiem, jak się skupię;) jakieś 80 słówek na angielski nauczyłam się na jednej lekcji przepisując i czytając:) zawsze własnymi słowami. jestem wzrokowcem zapamiętuje jakieś słowa i po prostu potem dopieram własne słowa

  4. a ile zajmuje Ci czasu nauka na spr z przedmiotu w którym są same teorie, np na biologię ? 🙂

  1. a ten angielski co Ty masz, angielski zawodowy to prócz niego masz jeszcze osobno podstawowy ? 🙂

 5. mogłabyś powiedzieć mi jaki program masz do konwertowania filmików? Mój aparat nagrywa w rozszerzeniu którego również nie obsługuje windows movie maker.

 6. jak masz uśmiech od ucha do ucha to widać większe podobieństwo Karoli do ciebie 😀

 7. zrobiłabyś post o tym jak sie zamawia na tej stronie wholesale-dress.net i jak dlugo czekasz na zamowione ubrania? : )

 8. Też jest mi ciężko wziasc sie za naukę, a jeszcze ciężej jak obok mam jakąś dobrą książkę, która co gorsza już zaczęła mnie wciągać.
  Ale na szczęście w tygodniu zaczyna się kolejne wolne, więc będzie kolejna szansa na odpoczynek 🙂

 9. Też jest mi ciężko wziasc sie za naukę, a jeszcze ciężej jak obok mam jakąś dobrą książkę, która co gorsza już zaczęła mnie wciągać.
  Ale na szczęście w tygodniu zaczyna się kolejne wolne, więc będzie kolejna szansa na odpoczynek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.