praktyki

Hej Hej.
Jakąś godzinkę temu wróciłam do domu. Zjadłam i od razu poszłam na górę się położyć. Tak potwornie chce mi się dzisiaj spać, że nie mogę normalnie funkcjonować^^, ale dzień jeszcze trwa i powinnam go przyzwoicie wykorzystać, dlatego napiję się mocnej kawy:)

Zapomniałam napisać, że wczoraj ustaliłam miejsce praktyk, które będę mieć w czerwcu. Otóż, niewiele pozostało mi do wyboru, a najodpowiedniejszym dla mnie wydał mi się Skansen Rzeki Pilicy. Hmm, w sumie to jeszcze nie wiem na jak to ma wyglądać, ale myślę, że będzie całkiem spoko!

Wstyd się przyznać, ale nigdy tam nie byłam^^ Zapewne po praktykach będę znała to miejsce na pamięć, haha. No cóż.. 4 tygodnie czerwca mogę sobie już zaplanować, uwzględniając dni pracy:). 

54 thoughts on “praktyki

 1. Praktyki dobrze wybrać sobie w miejscy gdzie można potem liczyć na zatrudnienie, at taka mała rada od wujka Diawola 🙂

 2. ciekawe i piękne miejsce:)
  i gratuluję zdjęcia aparatu!

  +mam prośbę:
  moja koleżanka ma niedługo urodziny i chciałabym wysłać jej filmik z ludźmi mówiąymi bądź śpiewającymi jej sto lat. gdybyś mogła to proszę, wyślij mi na maila takie nagranie, byłabym wdzięczna. a w zamian, mogę polecić Twojego bloga u mnie (może niewiele osób go czyta, no ale). jeśli nie chcesz bądź nie możesz, to przepraszam.
  (mój e-mail: phanny@o2.pl)

  pozdrawiam!:)

 3. chyba też powinnam zacząć szukać jakiegoś miejsca, gdzie w lipcu będe mogła odbyć praktyki… ale mi się nie chce 🙁

  pozdrawiam! 😀

 4. obiecywałaś i podsumowanie i kosztorys wyjazdu
  i nic.
  tak samo jak pytania do Twojego chłopaka.. odpowiedzi do dziś brak

  1. To chyba cienko czytasz bloga, bo te odpowiedzi są już od dawna. a podsumowanie będzie, mam swoje życie prywatne i nie mam teraz czasu na dłuższe posiedzenie przed blogiem..

 5. myślę że będziesz 'pracowała' jako przewodnik w tym skansenie^^
  ja zacznę praktyki w przyszłym roku, mam mieć ich aż 2 miesiące^^

 6. Bylam tam!!
  Dosc ladne miejsce 🙂
  Przy okazji – zmienilam nazwe bloga, teraz to jest blueberry-dreams.blogspot.com
  xoxo!

 7. takie praktyki to musi być dla ciebie przyjemnośc ;D
  pomysł na notke : Top anime i dram według ankyls ! co ty na to ?

 8. Całkiem ładnie wygląda 😀 Tak na łonie natury ^^ Będziesz oprowadzać turystów po tym terenie? 🙂

  Kama

 9. ja mam praktyki w zdrowotelu jako recepcjonistka ^^ nie wiem jak dużo to ma wspólnego z ekonomistą ale jak dobrze pójdzie to zostanę tam na całe wakacje 😉 a co do twoich hmmm całkiem ciekawe miejsce praktyk 😉

 10. jaki jest twój ulubiony kolor? 🙂 albo twoja ulubiona paleta kolorów w które sie lubisz ubierać? wiem ze nie zabardzo do tematu ale mnie to ciekawi 🙂 proszę Ankyl odpowiedz :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.