prawo jazdy!

Prawie zapomniałam…
Wczoraj rano odebrałam jeden z najważniejszych dokumentów. W końcu mam swoje prawo jazdy! Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana♥
Jak widać wyżej-moje prawo jazdy nalazło już swoje honorowe miejsce. Teraz tylko czekam na pierwszą samodzielną jazdę po mieście:) Szczerze mówiąc mam mały stres, ale myślę, że nie będzie źle! Tak czy inaczej nie mogę się doczekać! 

101 thoughts on “prawo jazdy!

 1. Oj, znam Twoją ulgę, przy obieraniu tego dokumentu. Sama zdałam dwa miesiące temu prawko i już cieszę się z jazdy bez instruktora, tylko samej lub z rodzinką.
  Że tak sparafrazuje panów z cb radia "szerokich, czystych dróżek, mobilku" 😀

 2. masz niemieckie nazwisko? bo znalazłam Cię na fb i masz taką nie polską końcówkę.. 🙂

 3. gratuluję ci Aniu, ja muszę niestety jeszcze troche czekać ale mój tato obiecał mi na wiosne, że pojedziemy na plac i będziemy próbować !:D
  Ciekawe jak mi to wyjdzie 🙂 Alice.

 4. wow…to jest już nowy wygląd prawo jazd? moje wyglądają zupełnie inaczej..a zdawałam rok temu 🙂

  1. Wystarczy wpisać Twoje imię i początek nazwiska w google i mamy Cie;) Więc anonim wyżej ma trochę racji, biorąc pod uwagę to, że nie chciałaś podawać swojego nazwiska na blogu.

  2. nawet wczesniej jakby ktos troche mozg wysilil to by znalazl jak Ania sie nazywa. za duzo filozofii w tym nie bylo. na nk znalazlam Sami, bo prosto bylo znalezc w miasteczku dziewczy o takim nietypowym imieniu a potem po prostu w jej znajomych znalazlam Anię 🙂 Prowadz dalej takiego swietnego bloga! od ponad roku wchodze tu kilka razy dziennie! to uzaleznia! :))

 5. Aniu mam pytanko , dzisiaj również zdałam prawko , wreszcie 😀 Coś mi się obiło o uszy że przy odbiorze , czy nawet wczesniej trzeba coś zapłacić , tylko nie wiem czy to prawda .
  DZiękuje za dopowiedź, Dalia 🙂

  1. Miałam zamiar iść jutro rano odebrać prawko, a dzisiaj wydałam ostatnie pieniądze… Dobrze, że przeczytałam komentarz, bo poszłabym na darmo.

 6. mój brat właśnie chodzi na kurs prawa jazdy 🙂
  ciekawe czy mu się uda zdać za pierwszym razem ;>
  oluchnaxd.blogspot.com

 7. jak się czyta twoje nazwisko? tak normalnie czy raczej po niemiecku? nikt nie ma problemu z wymową, przynajmniej na początku? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.